Cimbom Taraftarı Kötü Gün Dostu!

Cimbom Taraftarı Kötü Gün Dostu!
Galatasaray taraftarı Eskişehir amçında ilginç bir rekora imza attılar.

Galatasaray taraftarı, “kötü gün dostu” olduğunu bir kez daha kanıtladı. Sarı-kırmızılılar, bu sezon aldığı kötü sonuçlarla hayal kırıklığı yaratan takımlarına, Eskişehirspor karşısında çok büyük destek verdi.
Sarı-kırmızılı taraftarlar, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın tribünlerine 315 metreyle dünyanın en uzun pankartını astılar.

Taraftarların astığı dev pankartta, “106 senelik tarihi, kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarıları, müzesinde rakiplerinin iki katı kupası olan ilk ve teklerin takımı, var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı, ülkesinin medarı iftiharı, UEFA ve Süper Kupa sahibi, dünyanın en büyük taraftar oluşumu UltrAslan'ın gururu, 1481'den beri kültürün simgesi, 1905'ten beri sporun beşiği, anlı şanlı Galatasaray” ifadeleri yer aldı.

UltrAslan kan bağışı yaptı

Dün akşama kadar bilinen en uzun pankart ise 290 metre ile İspanyol ekibi Barcelona'nın taraftarlarına aitti. Taraftarlar ayrıca, “En kötü gün bugünse, şimdi daha yüksek sesle Galatasaray” pankartıyla da takımlarına moral aşıladılar.
Bu arada ultrAslan, anlamlı bir kampanya imza atarak kan bağışı organizasyonu düzenledi. Gişelerin önünde Kızılay tarafından çadırlar kurularak kan alma istasyonları oluşturulurken, ultraslan'ın, “Aslan gibi, aslan kanı veriyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen organizasyonda, taraftarlar kan bağışında bulunmaya teşvik edildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com