Cimbom'da tansiyon yükseliyor

Cimbom'da tansiyon yükseliyor
Bülent Tulun kimle anlaştıysa Fatih Terim’e bir türlü beğendiremedi.

Cisse, Klose, Muntari, Kallström, Ronaldinho gibi isimlerle el sıkışan Galatasaraylı yönetici, tecrübeli teknik adamı bir türlü ikna edemedi. Terim, Newcastle?United’lı yıldızı da istemeyince Tulun, Ünal Aysal’a gidip görevi bırakmak istediğini söyledi.

Fatih Terim ile başta Bülent Tulun olmak üzere bazı yöneticilerin sorun yaşaması; Başkan Ünal Aysal’ın canını bir hayli sıkıyor. Son olarak Newcastle United’ın gol makinesi Demba Ba yüzünden kriz çıktı. Sportif Koordinatör Bülent Tulun, Senegalli futbolcu ile Paris’te bir araya gelmiş ve el sıkışmıştı. Tulun daha önce Cisse, Klose, Muntari, Kallström, Ronaldinho gibi isimlerle anlaşmış ancak Terim’e beğendirememişti.

Florya’da zirve yapılacak

Fatih Terim’in takıma çok büyük bir güç katmamasına rağmen 2.9 milyon euro garanti paraya oynayan Riera’nın altında 2.5 milyon euro garanti para isteyen Demba Ba’ya “Pahalı” demesi, yöneticiler arasında krizin devam ettiğini de bir anlamda gözler önüne serdi. Ünal Aysal’ın futbol şubesi ile yönetim içindeki bazı isimlerin, özellikle Bülent Tulun’un karşı karşıya kalmasından duyduğu rahatsızlığı, önümüzdeki günlerde yapacağı Florya ziyaretinde dile getireceği belirtildi.

“Bu sorunu kesin çözeceğim”

Bülent Tulun, Demba?Ba’nın transferinde oyuncuyla yıllık 2.5 milyon euro; Newcastle United’la da 8 milyon euroya anlaşmaya varmıştı. Ancak Terim’in yıldız oyuncuyu istememesi üzerine Tulun’un, Ünal Aysal’a gidip, “Ben bırakmak istiyorum. Galatasaray’a zarar veriyormuşum gibi gösteriliyorum. Bu şartlar altında çalışamam. Beni bırakın” dediği; Başkan’ın da, “Bu sorunu mutlaka çözeceğim. Seni bir yere bırakmıyorum. Merak etme” cevabını verdiği iddia edildi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com