Cimbom'da Yer Yerinden Oynayacak!

Cimbom'da Yer Yerinden Oynayacak!
Sarı-Kırmızılılar'da taşlar yerinden oynuyor...

 Sadece futbol takımı değil tüm branşlardaki başarısızlık, yaşanan skandallar muhalefeti harekete geçirdi.

Galatasaray’ın eski başkanları ve camianın önemli isimleriyle bir süredir temas halinde bulunan Ali Dürüst, Adnan Polat yönetiminin G.Saray’a verdiği tahribatı gidermenin bir borç olduğunu düşünerek ilk genel kurulda başkanlığa adaylığını koyacağını yakın çevresine söyledi. Böylece Ali Dürüst uzun süredir kapalı tuttuğu başkan adaylığı kapısını yeniden araladı.

Ali Dürüst, camianın G.Saray’ın geleneklerinden koparıldığını ve bu bağların yeniden kurulması için tüm güçlerin kulübe sahip çıkması gerektiğini belirtti. Dürüst bu kararını resmi olarak yakın çevresine açıkladıktan sonra geçmişte görev yapmış başarılı yöneticilerle de temasa geçmeye başladı. Dürüst’ün başkanlığa yeniden aday alma kararını duyanlar büyük bir heyecana kapıldı. Bu arada Dürüst’ün mevcut başkan Adnan Polat yönetiminin istifa etmesi gibi herhangi bir talebinin bulunmadığı kaydedildi.

Dürüst’ün olağanüstü bir genel kurul için kongre üyelerini göreve çağırmak gibi bir niyetinin olmadığı ancak yönetim istifa ederse yapılacak erken seçimde adaylığını koyacağı bildirildi.,

ALİ DÜRÜST KİMDİR?

1955 İstanbul doğumlu olan Ali Dürüst ilk ve orta tahsilini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Uzun yıllar Galatasaray, yıldız, genç ve A takımlarında lisanslı olarak voleybol oynadı. Dürüst, G.Saray Spor Kulübü’nde 3 dönem yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı olarak görev yaptı.

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com