Cimbom'dan iki büyük bomba daha!

Cimbom'dan iki büyük bomba daha!
G.Saraylılar Wesley Sneijder transferinin heyecanını hâlâ yaşarken, yönetim iki dünya yıldızı ile daha el sıkıştı...
Tulun-Kalpakçıoğlu ikilisi dün Drogba’nın menajeri Frelot ile birlikte Güney Afrika’ya gitti ve iki yıllık rüya gerçek oldu. İki yıllık rüya gerçek oldu. 

Fildişili dünya yıldızı G.Saray’da
 
Tulun-Kalpakçıoğlu ikilisi dün Drogba’nın menajeri Frelot ile birlikte Güney Afrika’ya gitti. 1.5+1 yıllık sözleşme imzalandı. Drogba bugün Shanghai Shenhua ile yollarını resmen ayıracak ve asrın transferi açıklanacak.
 
AMK’nın haberine göre; Sneijder transferi ile yetinmeyen Galatasaray, bir dünya yıldızını daha kadrosuna kattı: Didier Drogba! Taraftarın iki yıllık özlemi sona erdi, Ünal Aysal sözünü tuttu, Drogba ‘Galatasaraylı’ oldu. 

Transferin perde arkası şöyle: 34 yaşındaki Drogba’nın menajeri Pierre Frelot Perşembe günü İstanbul’a geldi. Frelot, Galatasaraylı yöneticilerle Ünal Aysal’ın oteli Les Ottamans’ta bir araya geldi. Taraftar 1.5+1 senelik sözleşmede kesin anlaşmaya vardı.
 
GÜNEY AFRİKA’DA İMZAYI ATTI
 
Önceki akşam İstanbul’dan ayrılan ve Drogba’nın yanına yola çıkan Frelot yalnız değildi. Ünal Aysal’ın danışmanları Sinan Kalpakçıoğlu ve Bülent Tulun ile menajer Ceylan Çalışkan da Güney Afrika’ya uçtu. Cumartesi 00:55’te TK 0040 sefer sayılı Johannesburg uçağına binen dörtlü, 18 D-E-F-G koltuklarına kurulup Drogba transferinin yaratacağı yankıyı konuştu.
 
Dün Cape Town’a geçen ekip, Fildişi Sahili-Tunus maçını tribünde izledi ve ardından Drogba kendisini Galatasaraylı yapan 1.5+1 senelik sözleşmeye imza attı. Bugün Shanghai Shenhua ile yollarını ayıracak Drogba, Afrika Kupası bittiği gibi İstanbul’un yolunu tutacak.

Toure de yolda
 
Öte yandan Fildişi Sahili’nin diğer yıldızı Kola Toure’nin de Galatasaray yolunda olduğu iddia edildi. Vatan’da yer alan iddiaya göre, Toure ile 1.5 yıllık anlaşma sağlandı. Toure, anlaşma karşılığı 7.5 milyon Euro alacak. Her iki transfer de pazartesi açıklanacak. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com