Cimbom'un sakatlarında son durum

Cimbom'un sakatlarında son durum
Galatasaray'da sakatlığı süren oyuncularla ilgili açıklama yapıldı.
Galatasaray'da sakatlığı süren Albert Riera, Hakan Balta, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan konusunda sarı-kırmızılı kulüpten açıklama geldi.
 
Riera ve Hakan Balta'nın Pazartesi gününden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacağı duyuruldu. Burak ile Selçuk'un durumunun ise hafta içinde netlik kazanacağı ifade edildi.
 
İşte kullanılan ifadeler burada...
 
"Geçtiğimiz çarşamba günü antrenmanda sol ayak bileği burkulan Albert Riera, tedavisi olumlu geçtiğinden Pazartesi gününden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır.
 
Sakatlığı nedeniyle milli takım kadrosundan çıkartılan Hakan Balta'ya belindeki fıtık başlangıcı ve sol kalçasındaki zorlanma nedeniyle genel anestezi altında Cuma günü belinde disk içine ozon enjeksiyonu ve kalçasına da kök hücre enjeksiyonu yapılmıştır. Tedavisi olumlu geçen Hakan Balta Pazartesi gününden itibaren takımla çalışmalara başlayacaktır.
 
Dün milli takım kadrosundan çıkarılan oyuncularımızdan Burak Yılmaz'ın sol kalça G. Medius kasında ikinci derece yırtık tespit edilmiştir. Bu yırtık bölgesine kök hücre enjeksiyonu yapılmıştır. Oyuncumuzun tedavisine devam edilmektedir. Selçuk İnan'ın ise sol uyluk arka biceps kasında birinci derecede yaralanma tespit edilmiştir." (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com