Cinayet Zanlısına Meslektaş Torpili!

Cinayet Zanlısına Meslektaş Torpili!
Emekli polis kadın vurdu, polislere emirler yağdırdı!...

BURSA'nın İznik İlçesi'nde emekli polis memuru 52 yaşındaki İsmet Çatak ilçede bar işleten 33 yaşındaki Gülcan Şahin'i parasını kaptırdığı için cadde üzerinde tabancasıyla öldürdü. Cinayet sonrası olayın en şaşırtıcı yanıysa, olay yerine gelen polis ekipleri Çatak'ı gözaltına almak yerine olay yerinde bir amir gibi emirler yağdırarak elini kolunu sallayarak gezen cinayet zanlısına göz yumması oldu.

İznik'te bir barı işleten Gülcan Şahin, önceki gün Ayasofya Caddesi'nde ev arkadaşı ile yürürken, İsmet Çatak isimli emekli polis memuru ile karşılaştı. Evli ve 2 çocuk babası İsmet Çatak, ortak olmak için 65 bin TL para verdiği ama ortak olamayıp parasını kaptırdığı Gülcan Şahin'e sokak ortasında kurşun yağdırdı. Tabancadan çıkan 8 kurşundan 5'i karnına isabet eden Gülcan Şahin, yerde can çekişirken, görgü tanıklarının ihbarıyla olay yerine kısa sürede polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, o sırada olay yerinde elini kolunu sallayarak gezen, hatta olay yeri incelemesine bir amir edasıyla talimatlar veren emekli polis memuru İsmet Çatak'ı gözaltına almak yerine olay yerinde gezmesine göz yumdu. O sırada Gülcan Şahin'in saldırı sırasında yanında bulunan bir arkadaşı ise Şahin'in baş ucunda gözyaşı döktü. Bu sırada zanlı Çatak, vurduğu kadının ambulans yerine polis aracıyla hastaneye götürülmesini ekiplerden istedi. Polisler de buna itiraz etmedi. Emekli polis Çatak'ın yardımıyla da yaralı kadın, polis arabasına götürüldü. Ancak polis otosu ile hastaneye kaldırılan Gülcan Şahin, yolda yaşamını yitirdi.

Zanlı emekli polis memuru İsmet Çatak ise, kadın hastaneye götürüldükten sonra polisler tarafından gözaltına alındı. Çatak'ın verdiği ifade de,"Kendisi ile uzun süredir tanışıyordum. Alacak olduğu bar için benden 65 bin TL para istedi. Bu parayı verdim. Ortak yapacağını söyledi. Fakat sözünde durmadığı gibi beni arayıp sormadı, telefonlarıma bakmadı. Bugün yolda karşılaştık. Konuşmak isteyince beni azarladı. Çılgına döndüm" dediği öğrenildi.

Vatan

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com