'Cinayeti iPad aydınlatacak'

'Cinayeti iPad aydınlatacak'
İngiliz Daily Mail gazetesi, ampute atlet Oscar Pistorius'un öldürdüğü Reeva Steenkamp "cinayet"i ile ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Gazetenin haberine göre, cinayete götüren tartışmanın Reeva Steenkamp'ın iPad'ine gelen bir mesajla başladığını ileri sürdü.

iPAD'E GELEN MESAJ

Güney Afrika polisi, 30 yaşındaki Steenkamp'ın iPad'ini yatak odasında yerde buldu. Gazetenin polis kaynaklarına dayandırdığı haberinde, olayın yaşandığı 14 Şubat günü, Reeva Steenkamp'ın iPad'ine gece yarısı bir mesaj geldiği ve cinayete götüren tartışmanın söz konusu mesaj nedeniyle başladığı belirtildi.

GALERİ İÇİN TIKLAYIN!

Güzel manken Reeva Steenkamp, erkek arkadaşının kurşunlarına bu banyoda hedef oldu. Pistorius daha sonra kız arkadaşını banyodan çıkararak, yatak odasına getirdi.

Pistorius'un avukatı Barry Roux ise müvekkilinin Steenkamp'ı kazara vurduğunu vurgulayarak, cinayet suçlamasını kabul etmediklerini söylemişti. Roux, müvekkiline karşı isnat edilebilecek bir suç olmadığını ve kefaletle serbest kalması gerektiğini ifade etmişti.

Ampute atlet Oscar Pistorius'un ailesi de, polisin elde ettiği kanıtların, cinayet olmadığını göstereceğine inandıklarını söylemişti.

Güney Afrikalı olimpiyat şampiyonu ampute atlet Oscar Pistorius, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde kız arkadaşı Reeva Steenkamp'ı silahla öldürmüştü. Pistorius, olayın bir kaza olduğunu iddia ederken, savcı "cinayet" olduğunu belirtiyor.

Sevgilisi Reeva Steenkamp'ı öldürmekle suçlanan ampute atlet Oscar Pistorius'un kefaletle serbest kalıp kalmayacağına bugün karar verilecek.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com