Cinayetleri para için işlemiş!

Cinayetleri para için işlemiş!
Konya ve Afyonkarahisar'da 2'si kadın 4 kişiyi gasbedip öldüren zanlının ifadesi, üzeri örtülmüş bir cinayeti de aydınlattı.

Birlikte yaşadığı kadının masraflarını karşılayabilmek için Konya ve Afyonkarahisar'da 2'si kadın 4 kişiyi gasbedip öldüren zanlının kurbanlarından iki kişinin cebinden hiç para çıkmadığı ortaya çıktı

4 gün önce 2'si kadın 4 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan ve suçunu itiraf eden zanlının rahat tavırları polisleri şaşırttı.

Birlikte yaşadığı kadının masraflarını karşılayabilmek için olayları gerçekleştiren zanlının para için 10 Ağustosta tabancayla vurarak öldürdüğü Yakup Okumuş ile Afyonkarahisar'ın Sultandağı ilçesinde 23 Ağustosta öldürdüğü tır şoförünün üzerinden hiç para çıkmadığı öğrenildi.

Zanlının, Okumuş'un cebinden aldığı cep telefonunu para etmeyeceği düşüncesiyle çalılıklara attığı, olayın ardından Konya'nın Akşehir ilçesine 36 kilometre yürüyerek gittiği öne sürüldü.

19 Temmuzda Akşehir'in Doğrugöz beldesinde bıçaklanmış halde bulunan Arife Korkmaz'ı öldürdüğü yönündeki iddiayı kabul etmeyen zanlının, cinayetini işlemediğini ispatlamak için başka bir kadın cinayeti ile 3 hırsızlık olayını, gasbettiği altınların çapını, markasını ve cinayeti gerçekleştirdiği evlerin özelliğini söylediği ileri sürüldü.

Konya ve Afyonkarahisar'da 2'si kadın 4 kişiyi gasbedip öldürdüğü öne sürülen zanlı Erhan G, bir cinayeti kendisinin işlediğini reddetmiş ancak 3 cinayetin dışında bir kişiyi daha öldürdüğünü itiraf etmiş ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Zanlı Erhan G'nin Akşehir'de evinde ölü bulunan Azerbaycan uyruklu Hacer Rahimova'yı (41) silahla ateş ederek vurduğunu itiraf etmesi üzerine, hakkında "normal ölüm" raporu verildikten sonra defnedilen kadının mezarından çıkarılan cesedine üç gün önce yapılan otopside cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com