Çinigaz, 85 bin aboneye ulaştı

Çinigaz, 85 bin aboneye ulaştı
Kütahya ve ilçelerinde doğalgaz dağıtımı yapan Çinigaz A.Ş.'nin 85 bin aboneye ulaştığı bildirildi. 85 binninci abone olan Ömer Sümer'e Çinigaz firması tarafından kendisine verilen hediyeleri, Belediye Başkanı Mustafa Güler takdim etti.

Hediye takdim törenide konuşan Belediye Başkanı Mustafa Güler, son yıllarda doğalgaz kullanımının hızla yaygınlaştığını belirterek abone sayısının da arttığını açıkladı. Başkan Güler, “Planlı kentleşme adına şehircilik çalışmalarımızda alt yapı bizim için çok önemli. Bu doğrultuda başlattığımız projeler ışığında alt yapı çalışmaları tamamlanarak bulvar, cadde ve sokaklarımızın düzenli olması için çaba sarf ediyoruz. İkinci bir kazı işlemi yapılmasını ortadan kaldırmak içinde dağıtım firması Çinigaz’la bağlantılı çalışmaktayız. Biz tüm hemşerilerimize artan hava kirliliği ile mücadele konusunda doğalgaz kullanmalarını tavsiye ediyor, duyarlılığından dolayı da Ömer Sümer kardeşimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Güler, Kütahya genelinde 85 bininci abonenin Tavşanlı’dan çıkmasının da sevindirici olduğunu belirterek, Tavşanlı’da 7bin 50.nci abone olan Ömer Sümer'e'in Çinigaz firması tarafından verilen kombi hediyesini takdim etti.

Törende Çinigaz firması yetkilileri de hazır bulundu. (VİK)
 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com