Çinigaz kuyruğuna vatandaş isyanı!..

Çinigaz kuyruğuna vatandaş isyanı!..
Kütahya'da, Çinigaz A.Ş.'ye ait sadece bir tane dolum istsyonun olması nedeniyle soğuk havada dolum istasyonu önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar; "Çinigaz yetkilileri sanki doğalgaz dolum sorununu çözmüşler gibi birde elektrik, su telefon v

Kütahya'da, Çinigaz A.Ş.'ye ait sadece bir tane dolum istsyonun olması nedeniyle soğuk havada dolum istasyonu önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar; 'Çinigaz yetkilileri sanki doğalgaz dolum sorununu çözmüşler gibi birde elektrik, su telefon ve benzeri faturaların ödemelerinide kabul ediyorlar. Bir tane dolum istasyonu Kütahya'ya yetmiyor. Bizi bu soğukta bekletmeye ne hakları var' şeklinde duruma sert tepki gösterdiler.
Halk, Hilton Garden Inn otelinin hemen yanında bulunan Çinigaz A.Ş.'nin dolum istasyonu önünde dün soğuk hava nedeniyle zor anlar yaşadı. Dışarıda daha fazla beklemeyen halk dolum istasyonun içinde balık istifi gibi sıra beklemek zorunda kaldı.
Kütahya'da sadece bir dolum istasyonun olmasından şikayetçi olan halk; 'Bu soğukta dışarıda kuyrukta beklemeye çalışıtık ancak soğuktan en fazla on dakika dışarıda bekleyebiliyoruz. Biz sabah saatlerinden bu yana burada bekliyoruz. Ancak hala gaz alamadık. Bir tane dolum istasyonu Kütahya'ya yetmiyor. Saatlerdir bu soğukta vatandaşları bekletmeye kimin ne hakkı var? Görevlilerde derdimiz tam olarak anlatamıyoruz, onlarda sonuçta burada çalışan kişiler. Bu kadar sorumsuzluk olur mu? Evinde bebeği olan hastası insanlar var. Soğuktan ölelim mi?' şeklinde tepki gösterdiler.
Yaklaşık 50 bin doğalgaz abonesinin bulunduğu Kütahya'da sadece bir noktada dolum istasyonun bulunmasına isyan eden vatadaşlar; 'Bu dolum istasyonu aynı zamanda diğer fatura ödemelerini de aldığı için uzun kuyruklar oluşuyor. Bu küçücük dükkanda havasız kalıyoruz. Hasta olma riskimiz de var. Yetkililerin bu duruma çözüm bulmasını istiyoruz' duruma tepki gösterdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com