Çinigaz, muhtarlara "Sus Payı" mı veriyor?!.

Çinigaz, muhtarlara "Sus Payı" mı veriyor?!.
Başka Abonelerinden Almadığı "320 TL. Abonman Bedeli"ni Gediz'den Alan ve Almakta Olan ÇİNİGAZ Firması: Bu Uygulamaya Karşı Çıkan Gediz Mahalle Muhtarlarına KOMBİ Hediyesine ve Abone Başına 10 TL. "KOMİSYON" Teklifi Uygulamasına Yöneldi!..

Gediz dışındaki Emet abonelerinden talep bile etmediği, almadığı “320 TL. abonman bedeli”ni Gediz abonelerinden almış bulunan ve bu sezon da bu alımı sürdürmekte olan Kütahya Çinigaz doğalgaz dağıtım Firması; yeni sezonla birlikte, önceki dönemde Gediz'e yapılan haksız ve mesnetsiz uygulamaya karşı çıkan Gediz Mahalle Muhtarlarına birer kombi hediyesi ve yeni her abone için de 10 TL. komisyon ödeme koşullu yeni bir uygulamaya yönelmiştir!..
Çinigaz Firması ile muhtarlar arasında gündeme gelmiş olan bu uygulama teklifi -Çinigaz ile Muhtarlar arasında henüz netleşip-netleşmediği bilinmezken- halkımız arasına ulaşan sızmalarla bu durum çok yönlü olarak spekülasyonlar ve infiâller oluşturmaktadır.
Kütahya Çinigaz Firması'nın Gediz'e karşı sürmekte olan bu haksız ve mesnetsiz uygulamalarına karşı Gediz gazetesi olarak bu konuda gazetemizin manşetlerinden yapageldiğimiz neşriyatlar ki:
-27 Ekim 2009 Gediz ile Emet Arasındaki “Doğalgaz” Abonelerindeki “Doğal” Olmayan Uygulamalarla İlgili Neşriyatımıza ÇİNİGAZ DOĞALGAZ FİRMASINDAN CEVAP GELMEDİ!
Halkımız Gediz'in Yetkililerinden ve İlgililerinden İlgi ve Bilgi Bekliyor!
*
-24 Kasım 2009 Uğradıkları Haksızlık Karşısında Ne ÇİNİGAZ'dan ve ne de Vekil'lerinden ve Temsilcilerinden Bir İlgi ve Bilgi Görmeyen Gediz Doğalgaz Aboneleri Hukûkî Yöne Yöneldi
*
-08 Aralık 2009 Gazetelerimizdeki “Çinigaz Çifte Standart Uyguluyor” Başlıklı Yazılara ÇİNİGAZ'ın Verdiği Cevap da “Çifte Standart”ın Açıklaması Oluyor!..
Çinigaz'ın Çifte Standardı Doğalgaz Saatleri Uygulamasında da Yaşanıyor!..
*
-22 Aralık 2009 Çinigaz Firması İlçeler Arası Abonelerde Olduğu Gibi; İlçelerdeki Şehiriçi Tesisat Uygulamalarında da “Çifte Standart” Uygulamış!..
*
-09 Mart 2010 Dağalgaz Konusunda Gediz'e Yapılan Haksızlığa Halkımız Vekil'lerinden Cevap Bekliyor!..
Evet... Bütün bu gazetemizin manşetlerinden bu başlıklarla geçilmiş olan Gediz'le ve Gediz halkı ile ilgili olarak yaşanılagelen bu haksızlıkları içeren neşriyatlar karşısında süregelen bu durumdaki ve bu derecedeki ilgisizlikler ve duyarsızlıklar acaba; ne zaman, nasıl ve kimler tarafından, izah edilebilecektir ki!?..
Bütün bu yazılanlara ve yaşanılanlara rağmen ÇİNİGAZ FİRMASI tarafından bu defa da bu günlerde gündeme gelen Gediz mahalle muhtarlarına yönelik bu uygulamanın izahını ise; kimler, nasıl ve ne zaman yapabileceklerdir ki!?..
Bu konuda Gediz halkından çıkmakta olan bu milyarlar ve çıkacak olan trilyonlar acaba kime, nereye ve nasıl fatura edilebilecektir ki?!..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com