Cinnet geçiren anne çocuklarının boğazını kesti

Cinnet geçiren anne çocuklarının boğazını kesti
Kocaeli'de psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü belirtilen 36 yaşındaki F.Y. geçirdiği cinnet sonucu iki çocuğunu boğazlarından keserek yaraladı, ardından bıçağı kendi kalbine sapladı.

Körfez Kent 2'nci Etap Sitelerinde oturan ve bir süredir psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen F.Y., bir güvelik şirketinde sorumlu olan eşi evde bulunmadığı sırada geçirdiği cinnet sonucu saat 03.00'da çocukları 11 yaşındaki Y.Ö.Y. ve 17 yaşındaki B.Y.'nin bıçakla boğazlarını kesti. F. Y. ardından bıçağı kalbine sapladı.
 
Annelerinin bıçak darbelerinden yaralı kurtulan çocuklardan evin büyük kızı B.Y. gece görevde olduğu belirtilen babasını ı arayarak haber verdi. Özel bir güvenlik şirketinde sorumlu olan C. Y. hemen eve geldi, korkunç manzara ile karşılaşınca sağlık ekiplerini aradı. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri F. Y.'nin öldüğünü tespit etti.
 
Annesinin bıçak darbelerinden yaralı kurtulan Y.Ö.Y ve B.Y. Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Y.Ö.Y yoğun bakımda tedavi altına alınırken, B.Y.'nin durumunun daha iyi olduğu öğrenildi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com