Cinsel istismarda rekor ceza!

Cinsel istismarda rekor ceza!
Bürosunda cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 77 yaşındaki sanık için rekor ceza verilerek 60 yıl hapse çarptırıldı.

Kastamonu'da şeker vererek kandırdığı üç ayrı erkek çocuğuna, bürosunda cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 77 yaşındaki sanık için rekor ceza verilerek 60 yıl hapse çarptırıldı.

Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, "cinsel istismar" suçundan yargılanan 77 yaşındaki H.S., son kez hakim karşısına çıktı. 3 yıl önce 14 yaşındaki S.Ö.'yü, 17 yaşındaki E.Ö.'yü ve 19 yaşındaki Ü.Ç.'yi şeker vererek bürosuna getirdiği ve burada cinsel istismarda bulunurken emniyet güçleri tarafından suçüstü yapıldığı iddia edilen davanın duruşmasında Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesi, H.S.'yi ilk önce 20 yıl hapse çarptırdı. Yargıtay'a gönderilen dava dosyasında, verilen 20 yıl hapis cezasının bozulması yönünde sonuç çıkınca tekrar duruşma yapıldı ve bu sefer sanık H.S.'ye tarihi rekor ceza vererek daha ağır cezaya mahkum etti.

Mahkeme, tutuklu sanık H.S.'ye, Nisan 2008'de olayın olduğu zamanda "cinsel istismar" suçundan S.Ö. (11) için 15 yıl 9 ay, E.Ö. (14) için 15 yıl ve Ü.Ç. (16) için ise 18 yıl hapis cezası verdi. Ayrıca mahkeme "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan da her bir çocuk için 3 yıl 9 ay ceza öngördü.

Mahkeme, küçük yaştaki üç erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu için tarihi rekor bir cezaya imza atarak toplamda 60 yıl hapsini kararlaştırdı. Duruşmadan sonra mahkeme, H.S.'yi cezasını çekmesi için Kastamonu E Tipi Kapalı Ceza Evi'ne gönderdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com