Cinsel Organına Yüzük Sıkışınca...

Cinsel Organına Yüzük Sıkışınca...
İstanbul'da bugün akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
16 yaşındaki bir erkek çocuğu ergenliğinde vermiş olduğu merakla olsa gerek cinsel organına 2 santimetre çapında bir yüzük taktı. Onu nasıl geri çıkaracağını akıl etmeyen genç, olayın ciddiyetini anladı ama artık çok geçti. 
 
F.K'nın, cinsel organında sıkışıp kalan yaklaşık 2 santimetre kalınlığındaki yüzük, ilk başta F.K'ye oyun gibi geliyordu. Bir süre sonra çabalarına rağmen yüzüğü yerinden çıkaramayacağını anlayan genç durumu hemen ailesine haber verdi. Olaydan haberdar olan aile hemen F.K'yi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı ama olaylar asıl şimdi başlıyordu. Yüzük acil serviste çıkarılamayınca genç, üroloji servisine sevk edildi fakat üroloji servisi bile bu durum karşısında çaresiz kaldı.
 
İstanbul Maltepe'de yaşanan bu olaydar gencin cinsel organında sıkıp kalan yüzük, hastanedeki tüm birimleri devreye soktu ama nafile, hiç bir doktor yüzüğü çocuğun cinsel organından çıkarmayı başaramadı.
 
Yüzüğün hastanede çıkarılamayacağını anlayan doktorlar itfaiyeden yardım istedi. İtfaiye ekipleri hastaneye gelerek F.K'nın cinsel organındaki yüzüğü hidrolik makasla keserek çıkarabildi.
 
F.K'nın cinsel organının, yüzüğün sıkıştırması sonucu uzun süre kan dolaşımı durması dolayısıyla zarar gördüğü bildirildi. Gencin, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edileceği belirtildi.
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com