"Çıplak fotoğraflarını gönderip..."

"Çıplak fotoğraflarını gönderip..."
Hong Konglu bir işadamının, "lezbiyen kızını baştan çıkarıp evlenecek olan erkeğe 40 milyon dolar vereceğini" açıklamasının ardından, milyarderin kızı Gigi Chao'ya aralarında Türkiye'nin de bulunduğu birçok ülkeden evlenme teklifi yağıyor.
Elektronik postayla evlenme teklifinde bulunan adayların bazıları çıplak fotoğraflarını da gönderiyor.Hong Konglu emlak kralı Cecil Chao, kızının kalbini fethedecek erkeğe 65 milyon dolar ödül vereceğini duyurmuştu.Çünkü kızı Gigi, yedi yıldan beri birlikte olduğu kız arkadaşıyla olan birlikteliğine beş ay önce Paris'te yapılan bir törenle hukuki statü kazandırdı.
 
Ancak 76 yaşındaki baba Chao, South China Morning Post gazetesine bu nikahın "sahte" olduğunu söyledi ve kızıyla evlenecek erkeğe 500 milyon HK doları (65 milyon ABD doları) başlık parası vereceğini duyurdu.Bu haberin duyulması üzerine dünyanın dört bir yanından evlenme teklifi yağmaya başladı.
 
33 yaşındaki Gigi Chao, şu ana kadar 200 evlenme teklifi aldığını ve babasının yaptığı duyurudan sonra Twitter, YouTube ve Facebook'da kendisini izleyenlerin sayısının bin 500 artış gösterdiğini söyledi.Adaylardan bazıları çıplak fotoğraflarını gönderip kendi mali durumları hakkında bilgi verdiler.
 
Gigi Chao, Türkiye, ABD, Hindistan ve Bulgaristan'dan evlenme teklifleri aldığını söyledi. Bu arada çok sayıda bankacının da kendisiyle temasa geçtiğini belirtti.Gigi Chao, "Belli ki bazıları araştırma yapmış, Facebook'ta evveliyatıma bakmış. Bazıları ise çok şairane" dedi.
 
The Daily Telegraph gazetesine konuşan Gigi Chao, "İnsanlar Facebook,  elektronik posta ve Twitter'dan benimle temasa geçiyorlar. Bu çok komik. Ciddi teklifleri diğerlerinden ayırt edemiyorum" dedi.Gigi Chao, babasına kızmadığını, aksine "mütehassis" olduğunu da ekledi.  (EAK)

CNN Türk
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com