Çıra Pazarı İçin Tanıtım Atağı

Çıra Pazarı İçin Tanıtım Atağı
Karabük’ün Yenice ilçe Belediyesi, belediye tarihinin en büyük yatırımlarından birisi olacak diye lanse edilen ve kamuoyuna takdim edilen Çıra Pazarı için tanıtım çalışmalarına başladı

Karabük’ün Yenice ilçe Belediyesi, belediye tarihinin en büyük yatırımlarından birisi olacak diye lanse edilen ve kamuoyuna takdim edilen Çıra Pazarı için tanıtım çalışmalarına başladı.
Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Çıra Pazarı’nın projesinin maketinin hazırlanarak, kamuoyunun beğenisine sunulduğunu söyledi.
Çaylı, Yenice Belediyesi tarihinin en önemli ve en kapsamlı projesi olan Çıra Pazarı Sosyal Tesisleri ve Otel Projesi’nin tanıtım çalışmaları sürdürüldüğünü de anlatarak, “ Projemiz ile ilgili maket hazırlanarak belediyemiz girişine konulmuştur. Dört ayrı afiş hazırlanarak ilçenin belirlenen yerlerine asılacak. Bir talk hazırlanacak ve Uzunkum Köprüsüne takılacak. Belediye girişine konulan maketin üst bölümleri ışıklandırılacak ve arka bölümüne projenin detaylarını içeren döviz takılacaktır. Çıra Pazarı Projesi’nin tanıtımıyla ilgili slayt gösterileri ile bir dizi görüntülülerin hazırlanması ve kamuyla paylaşılması önümüzdeki günlerde düşünülmektedir. 2013 yılının sonlarında başlaması ve 5 yılda bitirilmesini hedeflediğimiz projenin içinde, 100 yataklı otel, bin kişilik konferans salonu, restoran, kafeterya, mini market, halı saha, spor alanları, otopark, oturma ve piknik alanları ve kayık sefası bulunuyor” dedi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com