Clear Çağla ve Emre'yle daha da canlanacak

Clear Çağla ve Emre'yle daha da canlanacak
Clear'in 2009 reklam yıldızları, Çağla Şikel ve Emre Altuğ evlendikten sonra ilk kez Clear reklam filmiyle kamera karşısına geçti.

 Clear'in 2009 reklam yıldızları, Çağla Şikel ve Emre Altuğ evlendikten sonra ilk kez Clear reklam filmiyle kamera karşısına geçti.
Clear, reklam filmiyle kadınlar için hazırladığı yeni şampuan serisini tanıtmayı ve ünlü çiftle şampuan pazarını hareketlendirmeyi hedefliyor.
Unilever'in Clear şampuan markası için düzenlenen ve sunuculuğunu Ece Vahapoğlu'nun yaptığı basın toplantısına Unilever Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun, Unilever Kişisel Bakım Pazarlama Direktörü Özlem Engin, Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti katıldı.
Düzenlenen basın toplantısında Unilever Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun, Brezilya ve Türkiye'de kadınların yüzde 95'inin saçlarına çok önem verdiğini, ancak Türkiye'de kişisel bakım ve temizliğin Avrupa ülkelerine göre çok geride olduğunu söyledi. Türkiye'de 2008 yılında 1 kişi yılda ortalama 4.5 kere şampuan satın aldı. Litre olarak kişi başı tüketim ise Türkiye'de; 0.6 litre, İngiltere'de 5 litre, Japonya ve Amerika'da ise 4 litre. Clear'la kadınlara
yumuşacık saçlarla cesur ve güzeliz sloganıyla seslendiklerini belirten Uzun, yenilenen formülüyle kadınlar için yeni bir şampuan serisi çıkardıklarını, Çağla Şikel ve Emre Altuğ çiftiyle çalışmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.
Metin Arolat yönetmenliğinde çekilen reklam filmiyle Çağla Şikel ve Emre Altuğ, evlendikten sonra ilk kez kamera karşısına geçti.
Emre Altuğ, Clear reklam filmiyle ilgili olarak, 'Çağla'yla ilk karşılaştığımızda saçlarından çok etkilenmiştim. Clear'dan böyle bir teklif gelince Çağla ile birlikte rol olmaktan büyük keyif aldık. Ayrıca Metin Arolat'ın çektiği reklam filmi bana ilham verdi, Çağla'nın saçları için bir şarkı yazdım' dedi.
Çağla Şikel ise şarkıyı henüz dinlemediğini, kendisi için sürpriz olduğunu ve toplantıda ilk kez öğrendiğini açıkladı.
Emre Altuğ'nun, Çağla Şikel'in saçları için yazdığı şarkının yakın zamanda bir sürprizle duyurulacağı da belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com