Çocuğu, Başını Taşla Ezerek Öldürdü

Çocuğu, Başını Taşla Ezerek Öldürdü
İntikam duyguları içindeki şahıs, bir ağılda sakladığı çocuğu, derede boğduktan sonra başını taşla ezerek öldürdü.

Edinilen bilgiye göre 10 gün önce cezaevinden tahliye olan M. A. G. (24) 28 Mart'ta Sivas'ta ilköğretim 7. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki kayınbiraderi A. K.'yi okula gelerek kaçırdı. 2 gün boyunca A. K.'yi Gümüşdere beldesinde bir ağılda saklayan M. A. G. kayınbiraderini derede boğduktan sonra başını taşla ezerek öldürdü. Kaçırılma olayının ardından Sivas Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri ile Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler operasyon başlattı. Operasyon sonucunda A.

K.'nin dere kenarında başı taşla ezilmiş halde cesedini buldu. Cinayeti gerçekleştirdiği iddia edilen eniştesi M. A. G. de yakalanarak gözaltına alındı. Jandarma ve özel harekat ekipleri olayın gerçekleştiği alanda geniş güvenlik önlemleri aldı. 13 yaşındaki A. K.'nin cesedi yapılan incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

EŞİNDEN İNTİKAM ALMAK İÇİN KAYINBİRADERİNİ ÖLDÜRMÜŞ

İddiaya göre 10 gün önce cezaevinden tahliye olan M. A. G. eşinin boşanma isteğiyle karşılaştı. Eşinin kendisinden boşanmak istediğini öğrenen şahıs Sivas'ta ilköğretim öğrencisi 13 yaşındaki kayınbiraderi A. K.'yi okuldayken kaçırdı. A. K.'yi 2 gün boyunca Gümüşdere beldesinde bir ağılda saklayan M. A. G. eşini ikna edemeyince kayınbiraderini derede boğduktan sonra başını taşla ezerek öldürdü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com