Çocuğu tutuklu babaya KCK'den şok yanıt!

Çocuğu tutuklu babaya KCK'den şok yanıt!
Çocuğu tutuklanan babaya KCK'den şok yanıt: Çocuklarınız akıllı olsunlar da yakalanmasınlar...

Bölge halkını 'herşey bizden sorulur' diye tehdit eden kandıran KCK'nın foyasını ortaya çıktı.

Şırnak'ta 20 Eylül'de yapılan, aralarında Şırnak Belediye Başkanı Ramazan Uysal'ın da bulunduğu bir çok teröristin tutuklandığı KCK operasyonu sonrası adli dosyaya giren ilginç telefon görüşmeleri ortaya çıktı.

O görüşmelere göre; Operasyonda gözaltına alınarak tutuklanan Silopi Belediye Başkanı Emin Toğurlu'nu, daha önce oğlu ve kızı KCK operasyonlarında gözaltına alınan S.A.İ. arayarak sitemde bulundu. Emin Toğurlu'nun acılı Babayı tersleyerek telefonu yüzüne kapadığı telefon kayıtları arasında geçiyor.

Çocuklarının KCK operasyonunda gözaltına alınarak tutuklanmasıyla yıkılan Silopili S.A.İ., Belediye Başkanı Emin Toğurlu'yu arayarak hesap sormak istedi. "Hani her şey sizden sorulurdu, hani bu çocuklara bir şey olmazdı" diyen S.A.İ.'ye, Emin Toğurlu "Çocuklarınız akıllı olsunlar da yakalanmasınlar" diyerek cevap verdi.

Bu görüşme sonrasında S.A.İ.'nin belediye görevlileri yatıştırmaya çalıştığı, S.A.İ. belediye önünde bağırmaya devam edince belediye görevlileri tarafından tartaklandığı da Emin Toğurlu'nun başka bir telefon konuşmasında geçiyor. Toğurlu'nun belediye çalışanların cevabı ise "Aferin" olmuş.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com