"Çocuk değilim, istifa etmeyeceğim"

"Çocuk değilim, istifa etmeyeceğim"
Portekizli teknik adam istifa edip etmeyeceği ile ilgili soruya "Ne şimdi ne de sonra hayır" ifadesini kullandı.
Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, La Liga'da Malaga'ya karşı aldıkları 3-2'lik yenilgiden sonra açıklamalarda bulundu. 
 
İstifa edip etmeyeceği konusunda sorulan sorulara, "Ne şimdi ne de sonra hayır" diyen Portekizli teknik adam, neden kaleci Iker Casillas ile başlamadığı ile ilgili sorulan soruya ise, "Bence Adan Iker'den daha iyi, bu taktiksel bir değişiklikti" ifadelerini kullanarak gündeme oturdu. 
 
İşte Mourinho'nun sözleri:
 
"Ne şimdi ne de sonra istifa etmeyeceğim. Siz olayları kendi istediğiniz gibi yorumluyorsunuz ama Casillas değişikliği taktikseldi. Bence Adan, Iker'den daha iyi. Asistanımla beraber durumu analiz ettik ve böyle bir karar aldık. Adan oyununu geliştirdi ve sonuçta kalede tecrübe tek başına iş yapmıyor."
 
"Görevimi kaybedeceğim için korkuyor muyum? Hayır, hiç bir zaman. Ben ayrıca çocuk değilim."
 
"Oyunun bazı bölümlerinde iyi oynamadık. Sorunumuz gol atamamak değil, bu global bir sorun. Defansif olarak görevlerimizi yapmadık."
 
"Kaybetmekten her zaman beni incitir. Futbolcularıma maçtan sonra üzülmeleri gerektiğini; fakat tekrar doğrularak takım için tekrar ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerektiğini söyledim."  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com