Çocuk gelinler ağlatacak

Çocuk gelinler ağlatacak
'Evlilik Hazırlıkları Fuarı' çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde, Kütahya Frig Fuarcılık taarfından gerçekleştirilecek olan 'Evlilik Hazırlıkları Fuarı' çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.22 Mart ta kapılarını açmaya hazırlanan fuarda birbirinden farklı etkinlikler yer alacak.
Evlilik hazırlığındaki çiftler için tüm ihtiyaçların bir arada bulunacağı fuarda yapılacak etkinlikler de stantlar kadar ilgi çekecek. Saç showlar,defileler ve panellerle zenginleşen fuarda çocuk gelinlere de değinilecek.İzmir Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri hazırladıkları gösteri ile fuarda duygusal anlar yaşatacaklar.
Hazırlanan gösteri ile yakından ilgilenen Okul Müdürü Zuhal Aksoy, “Sosyal Sorumluluk Projesi Aile ve Sevgi teması üzerine hazırlanmış olan bu fuarda bizde bir şeyler yapmak istedik. Maalesef çocuk gelinler diye bir gerçek var. Öğretmen arkadaşlarımız , öğrencilerimiz ve okul aile birliğimizin de desteği ile çocuk gelinler konulu bir gösteri hazırladık.Müzik öğretmenimizin hazırladığı bestesi ve çocuklarımızın gösterisi buluştuğunda duygusal anlar yaşayacaksınız “dedi.
1. İzmir Evlilik Hazırlıkları Fuarı 22 Mart Perşembe günü kapılarını açacak ve 25 Mart Pazar gününe kadar açık kalacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com