ÇOCUK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN "SANTRAÇ VE BADMİNTON ŞAMPİYONASI"

ÇOCUK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN "SANTRAÇ VE BADMİNTON ŞAMPİYONASI"
ÇOCUK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN "SANTRAÇ VE BADMİNTON ŞAMPİYONASI"

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, çeşitli sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler kapsamında "1. Türkiye Santraç Şampiyonası" ve "Badminton Şampiyonası" organize edecek. ANKARA ( ANKA ) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü, çeşitli sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler kapsamında "1. Türkiye Santraç Şampiyonası" ve "Badminton Şampiyonası" organize edecek.
Etkinlik kapsamında, Müdürlüğe bağlı kuruluşlarda korunma ve barınma altında bulunan çocuk ve gençlerin sağlıklı ve disiplinli bir şekilde psiko-sosyal, bilişsel ve bedensel gelişim göstermelerine, çocuklar arasında arkadaşlık ilişkisi kurulmasına ve etkileşimde bulunmalarına, çocukların farkı illeri görmelerine ve o ilin sosyal ve tarihsel dokusu hakkında bilgi sahibi olmalarına katkıda bulunmak amaçlanıyor.
Ankara'da 13-14-15 Haziran 2012 tarihleri arasında Satranç Federasyonu Nevzat Süer Salonu'nda gerçekleşecek olan "Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 1. Türkiye Santraç Şampiyonası" Açılış Töreni 13 Haziran'da saat 09:00'da yapılacak.
"Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 1. Türkiye Badminton Şampiyonası" ise 19-20-21 Haziran tarihinde Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşecek. Açılış Töreni 18 Haziran saat 20:00'da yapılacak olan etkinlik, Türkü Şiir Türkiye Kültür Sanat Topluluğunun "Biz Türkiye'yiz Tarihin Dansı" gösterisi ile başlayacak.(ANKA)
(HM/ZHR) (Ankara)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com