Çocuk katili Bursa'da yakalandı

Çocuk katili Bursa'da yakalandı
Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği, "Çocuğu veya beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak kişiyi öldürme" suçundan 5 Yıl 6 Ay 20 gün hapis cezası ile aranan M.A.’yı yakalayarak cezaevine teslim etti.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği, haklarında daha önceden yakalama kararı bulunan 197 kişiyi yakalayarak cezaevine teslim etti.

Bu kapsamda, hırsızlık suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan Ş.K, hakaret suçundan 1.800 TL para cezası ile aranan E.T., suç üstlenme ve 6136 s.k.m. suçlarından aranan M.G., dolandırıcılık suçundan aranan M.K., basit yaralama ve 6136 s.k.m. suçlarından toplam 13 ay 22 gün hapis cezasıyla aranan İ.B., hırsızlık suçundan aranan N.D., hırsızlık suçundan 1 yıl 3 ay 10 gün hapis cezası ile aranan S.B., ödeme şartını ihlal suçundan 3 ay hapis cezasıyla aranan H.S. yaralama suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezası ile aranan N.G., hırsızlık suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan N.K. yağma suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası ile aranan F.C., güveni kötüye kullanma, tehdit, hırsızlık ve resmi belgenin düzenlenmesinde yalan beyan suçlarından toplam 5 ayrı yakalama emri ile aranan Ö.A. bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek veya yaptırmak veya aracılık ettirmek suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis ve 20 bin 820 TL. para cezası yerine bin 41 gün hapis cezası ile aranan N.K., kasten öldürme suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezası ile aranan H.A.,hayvan hırsızlığı suçundan 3 yıl hapis cezası ile aranan M.D., dolandırıcılık ve tehdit suçlarından aranan K.İ., basit yaralama suçundan 6 ay 20 gün hapis cezası ile aranan M.K., nitelikli cinsel saldırı suçundan aranan F.Y., kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve hizmete ilişkin emirleri yerine getirmeme suçlarından 2 ay 15 gün hapis cezasıyla aranan M.U, kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret suçundan 1 yıl 3 ay hapis cezası ile aranan B.Ö., yağma suçundan 1 yıl 3 ay hapis cezası ile aranan S.D. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. (VİK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com