Çocukları Oldu!

Çocukları Oldu!
Aslantuğ'un senaryosunu yazdığı, yönettiği ve başrolünü eşi Arzum Onan ile paylaştığı Aşkın İkinci Yarısı vizyona girdi.
Mehmet Aslantuğ'un senaryosunu yazdığı, yönettiği ve başrolünü eşi Arzum Onan ile paylaştığı Aşkın İkinci Yarısı vizyona girdi. Aslantuğ çifti filmlerini anlattı.

Mehmet Aslantuğ şöyle konuştu: "Adam münzevi bir yaşam sürüyor, 68 kuşağından. Kadının anaç ve sevgili tavrıyla yaşamın bilinen sıkışıklığından nasıl sıyrılabileceğini izliyoruz. Aslında dostlukta olunacağı gibi aşkta da ikinci yarısının algılanabileceğini anlatan bir film. Salt aşk filmi değil. Aşkı temsil eden ikilinin birlikte birkaç sahnesi var." Arzum Onan ise "Bir oğlumuz var bir de kızımız oldu" diyerek filmde de bir çifti canlandırdıklarını belirtti.

Oyuncu çift, oğulları Can'ın filmi izlediğini ve tepki gösterdiğini açıkladı. Onan şunları söyledi: "Bizimle izledi ve çok ağladı. Biz filmde anne babayız ve çocuk o değil buna da aklı yatmadı. Filmdeki çocukla yaşı da aynı, "Neden ben yokum, annemsin-babamsın ama ben yokum" dedi. Bir şekilde geçiştirdik onu ama zor oldu."

Filmde baba-kız ilişkisinin altyapısının var olduğunu anlatan ikili o nedenle oğullarını filmde oynatmadıklarını anlattı. 15 yıldır ilk kez birlikte kamera karşısına geçen çift, bunun bilinçli bir tercih olduğunun altını çizdi. Mehmet Aslantuğ, "Başka bir hikaye yapsam ben veya Arzum olmayabilirdi. Bundan sonra çok yetenekli arkadaşlarım var onlarla da reji yapmaktan mutlu olurum" diyerek üçlemenin diğer filmlerinde farklı oyuncularla çalışabileceğinin de sinyallerini vermiş oldu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com