'Çocukları Öldürdüm Polise Haber Ver!'

'Çocukları Öldürdüm Polise Haber Ver!'
8 ve 10 yaşlarındaki çocuklarını öldüren cani baba, eski eşini arayıp cinayeti soğukkanlılıkla anlattı ve polisi aramasını istedi...

Londra'nın Southwark bölgesinde geçtiğimiz hafta sonu insanların kanını donduran bir olay gerçekleşti. 6 ay önce Adjou adlı eşinden boşanan 61 yaşındaki Jean Francis Say adlı adam, Regine (8) ve Rolls (10) adlı çocuklarını her hafta sonu olduğu gibi gezdirmek için annelerinden aldı. Çocukları kendi evine götüren baba, ikisini de bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra eski eşini arayıp işlediği cinayeti soğukkanlılıkla anlatan Say, eşinden polisi arayıp haber vermesini istedi. Polisler olay yerine geldiğindeyse cani babayı sakin bir şekilde öldürdüğü çocuklarının yanında otururken buldu.

NEDENİ BİLİNMİYOR
Akşam'da yer alan habere göre; Polise bilgi veren komşuları, Say'in hiç kimseyle konuşmayan biri olduğunu ve çocuklarını kendilerinden sır gibi sakladığını belirtti. Psikolojik sorunları olan babanın çocuklarını neden öldürdüğü henüz bilinmiyor. Göz altına alınan Say, mahkemeye çıkarılarak yargılanacak. İngiliz yetkililer, Say'in ömür boyu hapis cezasına çarptırılabileceğini belirtiyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com