Çocukların önünde pompalı ile vahşet!

Çocukların önünde pompalı ile vahşet!
Bursa’nın İnegöl ilçesi Yenimahalle de kurban bayramının ilk gününde kurban vahşeti yaşandı.
Ellerinden kurbanlarını kaçıran vatandaşlar 4 saatlik kovalamacanın ardından son çare olarak kurbanın tüfekle vurup ardından kestiler. Kurbanın tüfekle vurulma anında ise çocuklar korkuyla kaçtı.
 
Kurbanlık hayvanlarını sabahın erken saatlerinden itibaren kesmeye başlayan vatandaşlar, boş arazilerde ve evlerinin bahçelerinde kesim yaptı. Yenimahalle Mahallesi'nde ise çocukların gözü önünde kurban av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Kurbanlarını kesmek için hazırlık yapan vatandaşlar bir anda kurbanlık boğayı ellerinden kaçırdılar. Kurbanını ellerinden kaçıran vatandaşlar İnegöl Belediyesi Zabıta ekiplerini arayarak yardım talep ettiler.
 
Belediye Zabıtasından ekibimiz yok cevabını alan vatandaşlar 4 saatlik kovalamacayı kurbanlık boğayı av tüfeğiyle vurarak sonlandırdılar. Av tüfeğiyle vurulan kurbanlık boğanın yere yığılmasının ardından kurbanlık sahipleri ise tekbir getirerek boğayı kestiler. Bu sırada küçük yaştaki çocuklar kesim anını korku dolu gözlerle izlerken, bazı çocuklar da kaçtı.
 
Yetkililer tarafından kurbanlık hayvanlara eziyet yapmayın uyarılarına rağmen yine bildik görüntüler yaşandı. (EAK)
Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com