Çoçuklarından ve eşinden haber alamıyor

Çoçuklarından ve eşinden haber alamıyor
Emet ilçesindeki evinden ayrılarak dört gün önce Tavşanlı'daki pazara gelen kadın ile iki çocuğu, eşi ve kayınbabası tarafından aranıyor.

Pazarcılıkla uğraşan Mehmet Can (25),  yaptığı açıklamada, Emet'e bağlı Dereli köyünde, babası Adem (57), eşi Ummuhan (25), çocukları Seda (7) ve Adem (3) ile aynı evde kaldıklarını bildirdi.
Eşi ve çocuklarının, 13 Haziran'da, halk pazarında tezgah açtığı Tavşanlı'ya babası tarafından köyden araçla getirildiğini belirten Can, şöyle konuştu:
''Eşimle hiçbir sorunumuz yoktu. Ekonomik olarak da bir sıkıntımız yok. Tavşanlı'da, cuma ve cumartesi günleri kurulan halk pazarlarında iki tezgahımız var. Geçen cumartesi günü eşimi ve çocuklarımı babam, kamyonetimizle haftalık alışverişleri yapmaları için Tavşanlı'ya getirmiş. Şehir merkezinde bir yerde babamın yanından ayrılmışlar. O, benim yanıma geldiklerini zannetmiş.  Ancak hiç uğramadılar, ben de onları hiç görmedim.
O gün akşam babamla buluşunca durumu anladık ve polise, jandarmaya bildirdik. O günden beri gözümüz yaşlı çaresiz bekliyoruz.
Hayatlarından endişe ediyorum.'' Mehmet Can, yetkililerden eşi ve çocuklarının bulunması için yardım istediğini kaydetti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com