Çocukluk aşkına 50 yaşında da kavuşamadı

Çocukluk aşkına 50 yaşında da kavuşamadı
İngiltere'de bir mahkeme çocukluk aşkı ile evlenmek isteyen bir adama "evliliğin gerekliliğini" anlayacak düzeyde olmadığına karar vererek evliliğe izin vermedi.

2008 yılında ciddi bir kaza geçiren adamın beyninde hasar oluştuğu belirtildi

Çocukluk aşkına 50 yaşında da kavuşamadı. İngiltere'de bir adam çocukluk aşkı kadınla evlenmek istediğinde bu sefer karşısına mahkeme çıktı. 2008'de bir otobüs kazasında başına aldığı darbe sonucunda beyninde hasar oluşan adama mahkeme "bir ömür boyu vereceği kararın bilincinde olmadığını" belirtip evlenmesine izin vermedi.

İngiliz Sunday Times gazetesinin haberine göre kişisel sağlık, mali durumunu inceleyen hakim adamın özgür olarak bu karara imza atmadığına hükmetti. 2010 yılında alınan bu kararda beyninin iki yerinden zarar gören adamın ne yaptığının farkında olmadığı belirtildi.

2007'de çocukluk aşkıyla yeniden karşılaşan adam aşkını evlilikle taçlandırmak ister. Ancak 2008'de bir kaza geçirir ve beyninde hasar oluşur. Gelin adayı ise bu kazayı ailesine bildirmez, çünkü onay verilmemesinden çekinir. Evlendikten sonra ise yerel otorite mahkemeye başvurarak bu evliliğin sonlandırılması gerektiğini belirtir. Mahkeme de bu yönde karar verir ve evliliği onaylamaz.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com