'Çok da önemli değil'

'Çok da önemli değil'
Sürpriz şekilde nikâh masasına oturan gazeteci-şarkıcı Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran’ın olay evliliği dün resmen sona erdi.Davadan bir gün önce konuşan Ali Taran, 'Çok da önemli değil' dedi.

Önceki gün avukatı Hasan Demirel aracılığıyla Bakırköy 2. Aile Mahkemesi’ne başvuran Ayşe Özyılmazel, jet hızıyla boşandı. Dün saat 10.00’da görülen duruşmaya Taran ile Özyılmazel katılmazken, her iki tarafı da avukatları temsil etti.

ALİ TARAN DA BOŞANMAK İSTEDİ  

Duruşmada söz alan Özyılmazel’in avukatı Hasan Demirel, boşanmaya karar verilmesini talep etti. Demirel’in ardından söz alan Ali Taran’ın avukatı, müvekkilinin de boşanmak istediğini belirten bir dilekçe sundu. Bunun üzerine hakim Emin Arıcı, “şiddetli geçimsizlik sonucu evliliğin temelden sarsıldığını” belirterek çifti tek celsede boşadı. Hasan Demirel, duruşmanın ardından yaptığı açıklamada, tarafların evliliklerinin bir yılı doldurmadığını belirterek, müvekkilinin maddi ya da manevi bir talebi olmadığını, duruşmada bir kişinin tanık olarak dinlendiğini ve boşanma kararı verildiğini kaydetti.

"KIZIMIN BOŞANMASI BENİ İLGİLENDİRMİYOR"

10 gün önce boşanmaya karar veren Ayşe Özyılmazel'in annesi Oya Germen ve Neco'ya boşanma kararını 3 gün önce söylediği ve onlara kimseyle bu sırrı paylaşmamalarını sıkı sıkı tembihlediği öğrenildi.  

Boşanmayla ilgili olarak Özyılmazel'in babası Neco,  "Beni ilgilendiremeyen bir konu. Benim aile yaşantımda herhangi bir sorun yok. Çok mutluyuz, Allah nazardan saklasın." yorumunu yaptı.

Annesi Oya Germen ise "Ali için de Ayşe için de hayırlısı neyse o olsun. Tabii ki çok üzüldüm. Ama kendilerine yakışır güzellikte ve dostça ayrıldılar. İkisinin de yolu açık olsun. Ayşe ve Zeynep gibi zarif ve terbiyeli kızlar yetiştirdiğim için çok mutluyum., şanslı bir anneyim." dedi.

ÇOK DA ÖNEMLİ DEĞİL

Ali Taran, boşanmadan bir gün önce İstinye Park’ta görüntülendi. Arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü reklamcı, muhabirlerin “Eşinizle boşanıyor musunuz?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi: “Aramız limoni. Daha hiçbir şey belli değil. Sorunlarımızı çözmeye çalışıyoruz. Ama üzülmüyorum. Çok da önemli değil.” Ayşe Özyılmazel de boşanmanın ardından Twitter’ından kendisine iyi dileklerde bulunan takipçilerine “Hayırlısı olsun inşallah” diye karşılık verdi.

Birbirinden herhangi bir talepleri olmayan çiftin boşanması hızlı oldu. Bu arada Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel’in yakınların dan birine SMS göndererek “Ayşe boşanmakta haklıydı” dediği öğrenildi. Özyılmazel, geçen hafta eşini restorana, sinemaya, spora gitmemekle eleştirmişti.

BEBEK YÜZÜNDEN Mİ?

Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran, geçtiğimiz günlerde evliliklerinde bebek krizi yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelmişti. Özyılmazel’in çocuk istediği, başlarda buna sıcak bakan Taran’ın sonradan fikrini değiştirdiği için çiftin arasının bozulduğu yazılmıştı.
 

Özyılmazel’in “20 gün içinde evlenmeye karar verdik, çok aceleci davrandık ve birbirimizi tanımadan evlendik” dediği ve mutsuz olduğunu söylediği de iddia edilmişti. Özyılmazel önceki gün köşesinde yazdığı “Evlilik iyi bir şeydir, çünkü...” başlıklı bir yazı da bu iddiayı destekler nitelikte: “Herkesin en az bir kez evlenmesi gerekir. Aile olmak güzeldir. Eğer yakalanabilirse güven duygusu harikadır. Çocuk yapılır. Çocuk yapmak şu dünyada yapılabilecek en iyi harekettir. Diyeceğim şu ki; çift olmanın tadını çıkarın canlar!”

OĞLUNUN YANINA GİDİYOR

Evlendikten sonra Ayşe Özyılmaze'in Nişantaşı’ndaki evine taşınan Ali Taran’ın otele yerleştiği ve önümüzdeki günlerde ABD’ ye gideceği öğrenildi. Selma Desmond’ dan olan oğlu Kuzey’ in yanına gidecek olan Taran, bir süre oğluyla zaman geçirecek.
 

TARAN KAPTAN ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ!

21 yıllık eşi Selma Ann Desmond’u hasta yatağında terk ettiği için eleştirilen Taran, boşanma haberinden sonra Twitter’da ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinden Ali Kaptan’a benzetildi! Özyılmazel’le Taran’ın boşanma haberi önceki gün sosyal medyanın da gündeminin ilk sırasındaydı.

(SRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com