Çok kola içen adam öldü!

Çok kola içen adam öldü!
Obeziteyle de savaşırken, asitli içeceklerin tehlikesine dikkat çeken İngiltere bugünlerde dehşet verici bir ölüm olayını konuşuyor. 30 yaşındaki Paul Inman, aşırı derecede kola içtiği için hayatını kaybetti.

Uzmanlar her geçen gün asitli içecekler konusunda insanlara yeni bir uyarı getirirken, Inman'ın olayı bunun canlı bir örneği oldu.
 
Genç adam temizlikçi tarafından odasında ölü bulundu. Bunun üzerine polis tarafından soruşturma başlatılırken, günde üç defa kola almak için dışarı çıkan genç adamın ayrıca susuzluğunu gidermek için de litrelerce su içtiği öğrenildi. Inman'ın akciğerlerinin normal bir insanınkinin 4 katı büyüklüğüne ulaştığını tespit eden uzmanlar, bunun sebebinin tamamen aşırı miktarda tükettiği asitli içecekler olduğunu belirtti.
 
"KENDİNİ YOK ETME" DEDİLER
 
Önceleri şizofreni teşhisi koyulan Paul'ün aslında otizmin bir çeşidi olan Asperger Sendromu yaşadığı ortaya çıktı. Yakınları, ölüm haberini aldıktan hemen sonra bunun sebebinin aşırı miktarda kola tüketmesi olduğuna karar verdiğini söyledi. 10 yaşından beri devamlı kola içen Inman'a çevresinin "kendini yok etme" uyarısında bulunduğu belirtildi. (CTK)

Etiketler: ,
Yorumlar
:8
14 Mayıs 2014 Çarşamba 16:45
16:45
why
95.14.152.39
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com