Çok özel ve masumlar!

Çok özel ve masumlar!
The Guardian da Yobo ve Emre ile röportajlar yaptı. İki yıldız taraftarı övüp tespitlerini anlattı.

BBC ve Telegraph'ın "İngiliz futboluna model olur" dediği 'kadın' projesi için The Guardian da Yobo ve Emre ile röportajlar yaptı. İki yıldız taraftarı övüp tespitlerini anlattı:

Akşam gazetesinin haberine göre; TFF'nin aldığı örnek karar doğrultusunda sadece kadınların ve 12 yaşından küçük çocukların izleyebildiği F.Bahçe-Manisaspor maçı, İngiliz basınında geniş yer bulmaya devam ediyor.
 
Telegraph'ta Oliver Brown imzasıyla çıkan "İngiltere Türkiye'de hayat bulan futbolun kadınsı yüzünü örnek almalı" temalı yazının yanı sıra BBC de karşılaşmayı özel ekiple takip etmişti.

ÖZEL EKİPLE GELDİLER
Ancak 'Özel' karşılaşmanın Ada'daki etkisi hala geçmiş değil... Şimdi İngiltere'nin en saygın ve önde gelen gazetelerinden 'The Guardian' F.Bahçe Manisaspor maçını incelemek için özel ekiple İstanbul'a geldi. Dün İstanbul'a gelen ekip, bir dönem Premier Lig'de forma giyen Yobo ve Emre ile röportaj yaptı.

SADECE FUTBOL SEVGİSİ
"Gerçekten muhteşem bir olaydı. O akşam stattaki atmosfer kelimenin tam anlamıyla etkileyiciydi" diyen Yobo ve Emre, röportajda şu ifadeleri kullandı:
 
"Fenerbahçeli kadınlar, herkesi 'saf' futbola döndürdü. Futbolun kirlenmemiş yüzünü bize gösterdiler. Alex'in taç atışını bile alkışlamaları çok farklı ve özeldi. O kadar masumdular. Sadece ve sadece takımlarının yanında olmak istediler. Fenerbahçe2nin kadınları gerçekten de tüm dünyaya örnek oldu. Bu tutum örnek alınırsa İngiltere'deki holiganizme de çare bulunabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com