"Çok zor bir savaşla karşı karşıyayız''

"Çok zor bir savaşla karşı karşıyayız''
Ahmedinejad, ''Halktan uzak ve ayrı yaşamıyoruz. Neler olduğunu anlıyoruz. Ancak biz çok zor bir savaşla karşı karşıyayız'' dedi.
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, ekonomik sorunlar karşısında halkın yaşadıklarını anladıklarını, ancak bu zor günlerin geride kalacağını söyledi.
 
Cumhurbaşkanlığı'nın resmi internet sitesinde yayımlanan habere göre, Ahmedinejad bir toplantıda yaptığı konuşmada ekonomik sorunlara değindi.
 
Ülkedeki işsizlik ve pahalılık başta olmak üzere ekonomik sorunların farkında olduklarını belirten Ahmedinejad, ''Halktan uzak ve ayrı yaşamıyoruz. Neler olduğunu anlıyoruz. Ancak biz çok zor bir savaşla karşı karşıyayız. Düşmanlarımız, bize karşı sessiz sedasız tüm güçlerini birleştirmiş durumda'' dedi.
 
''Düşmanlar gece gündüz çalışıyor, biz yeni bir yol açar açmaz hemen saldırıya geçiyor ve bu savaş devam ediyor'' diyen Ahmedinejad, bu konunun ayrıntılarını gelecekte açıklayacağını belirtti.
 
İran'a yönelik yaptırımlara dikkati çeken Ahmedinejad, şöyle devam etti: 
 
''Bu zor geçitten geçmeliyiz, Allah'ın izniyle öyle de olacak. Çok fazla yol kalmadı, durmamalıyız. Halkımıza bir iğne başı büyüklüğünde bile olsa hakkımızdan, hedefimizden ve değerlerimizden vazgeçmeyeceğimizin güvencesini veriyoruz.''  (EAK)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com