Çöken fosseptik çukuruna düştü

Çöken fosseptik çukuruna düştü
Eskişehir'de çöken foseptik çukuruna bir otomobil düşerken, patlayan doğalgaz borusu paniğe sebeb oldu.

Eskişehir'de çöken foseptik çukuruna bir otomobil düşerken, patlayan doğalgaz borusu paniğe sebeb oldu.
Gökmeydan Mahallesi Huzurveren Sokak'ta doğalgaz borusunun patladığı ve yolda büyük çaplı çukur oluştuğu ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve Esgaz yekilileri sevk edildi. Ekipler yaptıkları incelemede sokak içinde bir apartmanın önünde büyük bir çukurun oluştuğunu, çukura bir otomobilin düştüğünü bir diğer aracın da askıda kaldığını belirlediler. Olayın ardından doğalgaz borusunun da patladığını belirledi. Büyük bir paniğin yaşandığı sokakta güvenlik önlemi alan polis, bahse konu yerle
bağlantılı cadde ve sokakları yaya ve araç trafiğine kapattı. Bu esnada dışarıya fışkıran doğalgaz Esgaz yetkililerinin çalışmasıyla kesldi. Çukura düşen araç çekici ile dışarıyı çıkarıldı. İtfaiye ekipleri muhtemel patlamaya karşı hazır bulundu. Olayın gören mahalle sakini Nevzat Çakır, büyük bir gürültü olduğunu belirterek, 'Baktık ki büyük bir çukur oluşmuş ve içine bir otomobil düşmüş. Burada asfaltta daha öncede bir çökme olmuştu ve belediye yetkilieri buraya dolgu yapmışlardı' diye konuştu.
Otomobili çukurda bulan sürücü Yusuf Yücel de 'Aracı park etmiştim. Annem beni telefonla arayarak aracın çukura düştüğünü haber verdi. İyiki biz içindeyken düşmedi. Şansımız varmış' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com