Colin Kazım'ın başı dertte!

Colin Kazım'ın başı dertte!
Blacburn Rovers’ta forma giyen 26 yaşında futbolcu Colin Kazım, rakip takım taraftarlarına homofobik hareketlerde bulunduğu gerekçesiyle polis tarafından inlemeye alındı.
Türkiye’de bir dönem Fenerbahçe ve Galatsaray forması giyen Colin Kazım, gittiği İngiltere’de de gündemden düşmüyor.
 
Salı günü Championship maçında Brighton ile karşılaşan Blacburn Rovers’ta forma giyen 26 yaşında futbolcu, rakip takım taraftarlarına homofobik hareketlerde bulunduğu gerekçesiyle polis tarafından inlemeye alındı.
 
Maçtan sonra kızgınlıklarını Twitter hesaplarında da gösteren Brighton taraftarları, Colin-Kazım Richards’ın bu hareketini eleştirdi.
Sussex polisi, yaptığı açıklamada konuyla ilgili bir sürü şikayet telefonu aldığını dile getirirlen, Lancashire polisiyle irtibat halinde odluklarını söyledi.
 
Polis sözcüsü ise yaptığı açıklmada; “İster saha içinde , ister saha dışında olsun, Sussex polisi homofobik imalar taşıyan her söz ve el-kol hareketini ciddiye alıyor. Bize gelen idddiları inceliyoruz” dedi.
 
Daha önce 18 yaşındayken Brighton forması giyen Kazım, Ağustos ayında Yunan ekibi Olympiakos’tan ayrılarak, Blackburn Rovers’a katılmıştı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com