"Çöp ev temizlendi"

"Çöp ev  temizlendi"
Manisa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Şehitler Mahallesi sakinlerinin ihbarı üzerine harekete geçerek, mahalledeki çöp eve müdahale etti.

Saime Çampar isimli yaşlı kadının evi Temizlik ve Sağlık İşleri Müdürlüğü'nce temizlenerek, hijyenik ve güvenli hale getirildi.

Vatandaşlardan gelen ihbarları değerlendiren Manisa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bu kez Şehitler Mahallesi'nde yalnız yaşayan Saime Çampar'ın çöp ev haline gelen meskenine müdahale etti. Şehitler Mahallesi 813 Sokak'ta bulunan ve yaşlı kadının tek başına yaşadığı ev, öncelikle Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlendi.

Temizlik işleminin ardından Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilaçlanan ev, hijyenik hale getirildi.

Temizlik ve Sağlık İşleri ile organize olarak yürütülen çalışmalar neticesinde yardıma muhtaç vatandaşların evlerini temizleyerek, evleri yaşanılabilir hale getirdiklerini belirten Zabıta Müdürü Aydoğan İra, "Bilindiği üzere özellikle yardıma muhtaç yaşlı vatandaşlarımız hem kendilerine hem de evlerine gerekli özeni gösterememektedir. Dolayısıyla yaşadıkları evlerden gelen kötü kokular mahalle halkını sıkıntıya düşürmektedir.

Bizler de mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine zaman zaman böyle çöp haline gelen evleri temizliyoruz. Şehitler Mahallesi'nde yer alan Saime Çampar adlı vatandaşımızın yaşadığı evi de çöplerden arındırarak, dezenfekte ettik. Daha yaşanılabilir bir Manisa misyonumuzla, vatandaşlarımızın ve mahalle sakinlerimizin daha ferah, daha güvenilir ve sağlıklı bir ortamda yaşamaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi. (VİE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com