Çorlu Şehir Kulübünde Yeni Dönem

Çorlu Şehir Kulübünde Yeni Dönem
Çorlu Şehir Kulübü Derneği`nin yeni başkanı Adem Aras, şehir kulübünde yeni bir dönem başlattıklarını söyledi.

TEKİRDAĞ - Çorlu Şehir Kulübü Derneği`nin yeni başkanı Adem Aras, şehir kulübünde yeni bir dönem başlattıklarını söyledi. Derneğin yeni Başkanı Aras, şehir kulübünün çehresinin baştan sona yenileneceğini söyledi.

Adem Aras başkanlığındaki yeni yönetimin görevi devraldığı Çorlu Şehir Kulübü Derneği`nde yeni bir dönem başladı. İlk icraat olarak üye giriş aidatını kaldırdıklarını belirten derneğin yeni başkanı Adem Aras, pek çok yeniliğe de imza atacaklarını söyledi.

Çorlu Şehir Kulübü Derneği`nin 1947 yılında kurulduğunu belirten derneğin yeni başkanı Adem Aras: “Derneğimizin amacı, kamu yararına çalışan derneklerle ilişki kurarak, bu derneklerin çalışmalarında yardımcı olmak ve onlara katkıda bulunmak. Beden terbiyesine bağlı spor kulüplerinin gelişmesine yardım etmek. Üyeler arasında beşeri münasebetlerin geliştirilmesi ve devam ettirilmesi için yemekli toplantılar, konser, balo, tiyatro, sergi, spor, gezi ve benzeri etkinlikler düzenlemek veya üyelerin bu tür etkinliklerden yararlanmalarını sağlamak. Üyelerin sohbet ve istirahat amacıyla toplanmalarını sağlamak, okuma ihtiyaçlarını karşılamak için kütüphane ve oturma salonu araç ve gereçlerini temin etmektir” dedi.

Dernek hakkında bilgiler de veren Aras: “Derneğimizde kamera kayıt sistemimiz var. Derneğe girişler kart okuyucu ile yapılıyor. Üyeleri her konuda kısa sürede bilgilendirmek amacıyla SMS kullanılıyor. Üye aidatı aylık 30 TL toplam üye sayımız ise 235. Çay salonu ve kütüphane saat 10:00`dan itibaren hizmet vermeye başlıyor. Her gün kütüphaneye 8 adet günlük gazete alınıyor. Lokanta ve bar saat 16:00`dan itibaren alakart olarak hizmet veriyor” diye konuştu.

Derneğin devam eden faaliyetlerini de aktaran Adem Aras: “İnternette web sayfası açılacak. Hazırlık çalışmaları devam ediyor. 1988 yılından beri tutulan kayıtlara göre tüm üyeler hakkındaki bilgiler bulundurulacak. Yönetim kurulunun hedefleri arasında kiradan kurtulmak ve dernek tüzüğünün amaçlarındakileri daha rahat yerine getirebilmek için yer almak da var. Ayrıca ilçemizin ileri gelen üst düzey mevkideki kişilerle temasa geçerek derneğimize teşrif etmelerini sağlamak istiyoruz. Üyemiz eşlerinin de faydalanabileceği ortam yaratmak bayanlar arası günler tertip etmek, sohbet ve istirahat ve benzeri etkinlikler düzenlenmesi için çaba sarf edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çorlu Şehir Kulübü Derneği`nin Adem Aras başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Tanrıverdi Başkan Yardımcısı, Mustafa Çelebi Muhasip, Abdullah Aytekin ve Bircan Elver üye olarak görev yapıyorlar.

Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com