Coşkunoğlu, oda başkanlarıyla bir araya geldi

Coşkunoğlu, oda başkanlarıyla bir araya geldi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Osman Coşkunoğlu, oda başkanlarıyla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Milletvekili Osman Coşkunoğlu, oda başkanlarıyla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.
Şelale Restaurant'ta Bakkallar Odası ile Ziraat Aletleri Odası yönetimi ile bir araya gelen Osman Coşkunoğlu oda başkanlarından aldığı fikirlerden ilham aldığını ve bu fikirlerin kendisini yol gösterdiğini söyledi. Toplantıya CHP İl Başkanı İsmail Demirel de katıldı. CHP Milletvekili Coşkunoğlu, küresel ekonomik krize rağmen Türkiye'nin dolar milyarderlerinin sayısının artmasının düşündürücü olduğunu ifade etti. Türkiye'deki bankaların da krize rağmen 2009 yılında rekor seviyelerde kar açıkladığını kaydeden Coşkunğlu, Uşak'ın hak ettiği kamu yatırımlarını alamadığını yine dillendirdi.
Demokrasinin gelişmesi için esnafın ve odaların güçlenmesi gerektiğini ifade eden Osman Coşkunoğlu şunları söyledi;” Demokrasi seçimden seçime oy kullanmak değildir. Odaların ve esnafın güçlenmesi demokrasinin yaygınlaşması için çok önemlidir. Ancak iktidar esnafı haksız rekabete maruz bırakıyor. Esnaf odalarının gelişmesini ve güçlenmesini istemiyor. Oysa esnaf toplumun temel direğidir. En geniş kitleyi temsil eder. Esnafın oluşturduğu sinerji ve odalar da demokrasinin gelişmesine büyük katkı sağlar. Esnaf ve sivil toplum kuruluşları ne kadar gelişirse demokrasimiz de o kadar gelişir”
Toplantıda oda başkanları mesleki sorunlarını da aktararak Osman Coşkunoğlu'ndan sorunların çözümü için destek istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com