Costa terletiyor

Costa terletiyor
Fenerbahçe ile Valencia, Arjantinli oyuncunun bonservisi için kıyasıya bir pazarlığa girişti.

Tino Costa’nın menajeri Ruban Munoz, sarı-lacivertli kulübün şu an için sunduğu teklifin tatmin edici bulunmadığını, görüşmelerin süreceğini belirtti.

Mehmet Topal’ı kadrosuna katan Fenerbahçe, bir diğer Valencialı futbolcu Tino Costa için görüşmelerini sürdürürken, tarafların dün gerçekleştirilen görüşmeden bir sonuç alamadıkları belirtildi.

Super Deporte’nin haberine göre 27 yaşındaki Arjantinli oyuncunun menajerinin Fenerbahçe’nin teklifini de içeren bir dosyayı beraberinde götürerek, Valencialı idarecilerle bir görüşme gerçekleştirdiği ancak bu teklifin İspanyol ekibini tatmin etmediği belirtildi.

Costa’nın oyun karakterine, savaşçı ruhuna gelecek sezon ihtiyaç duyacağı belirtilen Valencia’da şimdilik bu kavramların ekonomik beklentilerin önüne geçtiği, kulübün deneyimli orta saha oyuncusunu ancak iyi bir teklif gelmesi halinde bırakmayı düşündüğü belirtildi. Transferin ilk günlerindeki teklifte kayda değer bir iyileştirmeye gitmeyen sarı-lacivertlilerin bu yüzden şimdilik olumlu bir cevap alamadıkları; teklifin iyileşmesi durumunda anlaşmanın sağlanabileceği belirtildi.

TEKLİFİ İLETTİK' !

Milliyet'in haberine göre, Costa’nın menajeri Ruban Munoz, “Fenerbahçe’nin teklifini kulübe ilettik. Ancak Valencia miktarın tatmin edici olmadığını söyledi. Biz de şimdi yeni bir teklif gelip gelmeyeceğini bekliyoruz. İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor” dedi.

Costa’nın isteğinin Mestalla’dan ayrılmak yönünde olduğunu da ifade eden Munoz, Malaga’nın dışında Fransa’dan Montpellier, Lille; Almanya’dan Wolfsburg’un da oyuncu için kendisine ulaştığını belirtti, “Ancak şu an Valencia ile resmi görüşme yürüten tek kulüp Fenerbahçe” dedi.

Buenos Aires’ten Valencia’ya gelen oyuncunun hafta sonunu bir arkadaşının düğününde bulunmak üzere Fransa’da geçireceği ifade edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com