Cübbeli Ahmet'in Bilinç Altı!

Cübbeli Ahmet'in Bilinç Altı!
Cübbeli Ahmet'in seks kasedi olduğu yönündeki iddialar gündemden düşmüyor. İşte ayrıntılar…

elmahaber

Geçtiğimiz hafta Habertürk gazetesi, Cübbeli Ahmet'e ait olduğu iddia edilen bir seks kasedinin kendilerine satılmak istendiğini haber yapmıştı. Habere göre, Cübbeli Ahmet'in 3 Rus kadınıyla ilişkiye girdiğine gösteren görüntüler 50 bin lire karşılığında gazeteye satılmak istenmişti.
 

Cübbeli Ahmet, bu iddialara Perşembe günü yaptığı vaazda cevap verdi.

Cübbeli Ahmet, “Paris Hilton diye bir kadın varmış. Şimdiki teknoloji ile Paris Hilton'la beni yatakta çırılçıplak bir araya getirmek çocuk oyuncağı. 50 sene önce ölmüş bir adamı yeni bir filmde canlı oynatıyorlar. Şimdiki teknolojiyle her şeyi yapabilme ihtimali var” dedi. “Bu noktada bu adamları durduramazlarsa son olarak öldürme projesini devreye sokacaklar herhalde” diyen Cübbeli, “Telefon ediyor diyor ki, Daha kötüsü var elimde, Daha kötüsü ne? 'Erkek erkeğe var' diyor” şeklinde cevap vermişti.
 

CÜBBELİ'NİN FANTEZİSİ

Konuyu bugün köşesine taşıyan Habertürk yazarı Pakize Suda ise Cübbeli Ahmet'le dalga geçti. Suda bugünkü köşesinde şunları yazdı; “Cübbeli Ahmet Hoca medyaya satılmak istenen seks kasetiyle ilgili "Bunlar beni Paris Hilton'la yan yana bile koyar" demiş. Bilinçaltındaki fantezisini öğrenmiş olduk!”
 

Ahmet Hakan Cübbeli'ye Destek Verdi
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ise Cübbeli Ahmet Hoca'ya destek veren bir yazı kaleme aldı.
İşte Hakan'ın bugünkü yazısının ilgili bölümü

İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Cübbeli Ahmet Hoca'nın başı bu aralar hakkında ortaya atılan seks kasetleri ile dertte. Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan da bugünkü köşesinde bu konuya ele aldı ve Cübbeli Ahmet Hoca'yı önce yerden yere vurdu sonra seks kasetlerine itibar edilmemesi gerektiğini savundu.
Ahmet Hakan'ın “Cübbeli'nin yanındayız” başlıklı yazısı şöyle:

HAFİFTEN riyakârdır Cüppeli...
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com