Cübbeli Ahmet'in Bilinçaltı!

Cübbeli Ahmet'in Bilinçaltı!
Cübbeli Ahmet'in seks kasedi olduğu yönündeki iddialar gündemden düşmüyor. İşte ayrıntılar...

Geçtiğimiz hafta Habertürk gazetesi, Cübbeli Ahmet’e ait olduğu iddia edilen bir seks kasedinin kendilerine satılmak istendiğini haber yapmıştı. Habere göre, Cübbeli Ahmet’in 3 Rus kadınıyla ilişkiye girdiğine gösteren görüntüler 50 bin lira karşılığında gazeteye satılmak istenmişti.

Cübbeli Ahmet, bu iddialara Perşembe günü yaptığı vaazda cevap verdi.

Cübbeli Ahmet, “Paris Hilton diye bir kadın varmış. Şimdiki teknoloji ile Paris Hilton’la beni yatakta çırılçıplak bir araya getirmek çocuk oyuncağı. 50 sene önce ölmüş bir adamı yeni bir filmde canlı oynatıyorlar. Şimdiki teknolojiyle her şeyi yapabilme ihtimali var” dedi. “Bu noktada bu adamları durduramazlarsa son olarak öldürme projesini devreye sokacaklar herhalde” diyen Cübbeli, “Telefon ediyor diyor ki, Daha kötüsü var elimde, Daha kötüsü ne? ‘Erkek erkeğe var’ diyor” şeklinde cevap vermişti.

Konuyu bugün köşesine taşıyan Habertürk yazarı Pakize Suda ise Cübbeli Ahmet’le dalga geçti. Suda bugünkü köşesinde şunları yazdı; “Cübbeli Ahmet Hoca medyaya satılmak istenen seks kasetiyle ilgili "Bunlar beni Paris Hilton'la yan yana bile koyar" demiş. Bilinçaltındaki fantezisini öğrenmiş olduk!” 

Ahmet Hakan Cübbeli’ye Destek Verdi

İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Cübbeli Ahmet Hoca'nın başı bu aralar hakkında ortaya atılan seks kasetleri ile dertte. Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan da bugünkü köşesinde bu konuya ele aldı ve Cübbeli Ahmet Hoca'yı önce yerden yere vurdu sonra seks kasetlerine itibar edilmemesi gerektiğini savundu.

Ahmet Hakan’ın “Cübbeli’nin yanındayız” başlıklı yazısı şöyle:

HAFİFTEN riyakârdır Cüppeli...
 
Bir yandan “Dünya malına meyil vermem” havası basar...
 
Bir yandan da villalara karşı merak geliştirir, 5 yıldızlı konfor arayışına girer, jet skiye gönül indirir, iki eşinin yanına bir eş daha getirmeye çalışır.
 
İslami yorumları da tehlikelidir.

İslam’ı dar kafalı bir şekilde yorumlar, İran’ı düşman ilan eder, Şiilerin kesilmesi gerektiğini falan söyler.

Ama “Cüppeli” böyle bir adamdır diye...

Gizli kameralarla çekilmiş seks görüntülerinin pazara çıkarılmasına alkış mı tutacağız?

Tabii ki hayır!

İşte bu nedenle...

Başta Habertürk olmak üzere Türk televizyon ve gazetelerini, “Cüppeli’nin seks kasetleri”ne itibar etmeyerek, kasetlerin şantajcıların ellerinde patlamasını sağlamaları nedeniyle kutluyorum.
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com