Cübbeli Ahmet'in Gerçekten Seks Kasedi Var mı?

Cübbeli Ahmet'in Gerçekten Seks Kasedi Var mı?
Cübbeli Ahmet'in gerçekten seks kasetleri var mı?..

Bugünlerde kimi görsem bana aynı şeyi soruyor; “Cübbeli Ahmet'in kasetleri var mı?” “Hocaya bir komplo mu kuruluyor? “ “Böyle bir durum varsa kim şantaj yapabilir?”

İlginç kıyafetleri ve fetvalarıyla ortada gezen bir hoca, seks, şantaj, komplo derken hakikaten ortada film gibi bir olay var.

İnsanların merak etmesi normal.

Cübbeli Ahmet, Giresunlu varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Çocukluk yaşlarında cübbe giymesinden dolayı, adaşı olan yaşıtlarından ayırt edilmek için Cübbeli Ahmet olarak çağrılmaya başlandı. Klasik medrese usulü ile din eğitimi gördü. Resmî tahsil durumu ilköğretim seviyesi olup, ortaokulu dışarıdan bitirdi. 12 yaşında kürsülerden dinî vaazlar vermeye başladı.

Kamuoyu ilk defa onu 17 Ağustos depreminde söylediği “Mevlam zina yuvalarını vurdu" fetvasıyla tanıdı. Bu konuşmasından ötürü İstanbul 2 Nolu Devlet Güvenlik Mahkemesince Türk Ceza Kanunu'nun 312 maddesi uyarınca Halkı din, mezhep ve inanç farklılığı gözeterek, birbirine karşı kamu düzeni için tehlikeli olabilecek şekilde düşmanlığa alenen tahrik etmek suçundan, 2 yıl 7 ay 3 gün hapis cezasına çarptırıldı. 13 ay hapis yattı. Yıllar sonra Fatih Altaylı'nın “bu sözü söylediğinize pişman mısınız?” sorusuna bile o kadar ay hapis yatmasına ve medyanın yoğun eleştirisine rağmen “her doğru her yerde söylenmez” şeklinde karşılık vererek pişman olmadığını dile getirdi.

2006 yılında Hürriyet Gazetesi'nde “Cübbesiz Ahmet Hoca” başlığı ile sürmanşetten jet skili fotoğrafları yayınlandı. 2009 yılı yazında barbie bebekler erkekleri tahrik ediyor fetvası ile tekrar gündeme geldi.

Bütün bunlar bir yana şimdi de hoca seks kaseti iddialarıyla tekrar sahnelerde!

İddiaları ilk olarak Habertürk gazetesi yazdı. Habere göre; Habertürk'ü arayan kimliği belirsiz kişiler Cübbeli Ahmet'in seks kasetini satmak istedi. Ajans Habertürk Genel Müdürü Ramazan Kurnaz'a ulaşan kimliği belirsiz şahıslar, ellerinde bilgisayar kasası ile kanala gelerek "Cübbeli Hoca'nın iki farklı zamanda kaydedilmiş seks görüntüleri"ni 50 bin lira karşılığında satmak istedi. Habertürk görüntüleri yayınlamayacaklarını belirterek kaseti almadı.

Skandalın ortaya çıkmasından sonra iddialar dilden dile dolaşmaya başladı. Kimileri Cübbeli Ahmet hocanın bu iş için tuttuğu özel garsoniyer bir evi bile olduğunu, görüntülerin de bu evde çekildiğini bile yazdı. Cübbeli'nin “kadın” zaafı olduğu ve bu zaaf kullanılarak hocaya şantaj yapıldığı iddia edildi. Bu işin bir istihbarat örgütü işi olduğunu bile iddia edenler oldu.

Cübbeli Ahmet ise kaseti kesin bir dille yalanlayarak “böyle bir şey yok” dedi. Hoca kendisini “Paris Hilton diye bir kadın varmış. Şimdiki teknoloji ile Paris Hilton'la beni yatakta çırılçıplak bir araya getirmek çocuk oyuncağı.” Şeklinde savundu. Cemaatin bu görüntülere inanması halinde Medine'ye taşınacağını söyledi.

Hocanın gerçekten bir kaseti var mı, yok mu kesin bir şey söylemek mümkün değil. Kaseti izlediğini iddia edenler ortada “montajlık” bir durumun olmadığını Cübbeli'nin alenen göründüğünü söylüyor. “Gerçeğin eninde sonunda ortaya çıkma gibi kötü (!) bir huyu vardır” derler. Bakalım gerçek ne zaman ortaya çıkacak?..
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com