Cübbeli Ahmet'ten Sonra Cübbeli Mürsel Hoca!

Cübbeli Ahmet'ten Sonra Cübbeli Mürsel Hoca!
Seks kasedi olduğu iddia edilen Cübbeli Ahmet hoca dizilere espiri konusu oldu. İşte Geniş Aile dizisinde yer alan o espiri...

İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden 'Cübbeli Ahmet Hoca' lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, geçtiğimiz yıl ocak ayında cemaate seslenerek “Montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti.

Cübbeli'nin bu sözleri üzerinden çok fazla süre geçmeden hocanın korktuğu başına geldi.

Haberi ilk önce Habertürk gazetesi yaptı. İddialara göre; gazeteyi arayan ve kimliğini gizli tutan bir kişiler, elinde Cübbeli Ahmet Hoca'ya ait olduğunu iddia ettiği kasetleri satmak istedi.

Haberlere göre; Cübbeli'nin üç farklı yabancı uyruklu kadınla çekilmiş seks kasetleri vardı.

Cübbeli Ahmet kasetlerin montaj olduğu söyleyerek iddiaları yalanladı.

Hocanın kasetlerini satmayı başaramayan şantajcılar bu sefer ellerindeki görüntüleri video paylaşım sitelerine yükleyerek haber sitelerine servis etti.

Bu görüntüleri izleyen Harun Yahya olarak bilinen Adnan Oktar, seks kasedeni izlediğini ve görüntülerin montaj olmadığını söyledi. Oktar, "çok İğrenç insan tiksiniyor sahnelerden. Tam anlamıyla porno yani. Çok net, inkar edilecek bir şekli yok. Yabancı kadını getiriyorlar yanında bir adamla beraber. Kadınla kakara kikiri gülüşüyorlar Cübbeli. Sonra kadın da soyunuyor bu da soyunuyor. Şu an Cübbeli'den utanç duyuyorum." diyerek kasetlerin montaj olmadığını açıkladı.

Ne olduysa bundan sonra oldu.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın kaseti "geyik" konusu oldu. Sanal alem çalkalandı.

Dün akşam yayınlanan Geniş Aile dizisinde de kadınlarla uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan coğrafya öğretmeni Mürsel'e eşi "Cübbeli Mürsel Hocam" lakabını taktı.

İŞTE DİZİDE YER ALAN O GÖRÜNTÜLER

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com