Cübbeli, Twitter'dan İhsan Eliaçık'a sararsa...

Cübbeli, Twitter'dan İhsan Eliaçık'a sararsa...
İlginç çıkışları birbirine benzese de İslam'a bakıç açısından iki farklı uçta bulunan Cübbeli Ahmet Hoca ve İhsan Eliaçık Twitter'da birbirine girdi.

Muhalif kimliğiyle dikkat çeken İslam aydını İhsan Eliaçık ve Cübbeli Ahmet Hoca arasındaki Twitter tartışması, günün konusu oldu. Karşılıklı suçlamalarda bulunan ikili, videolarla da iddialarını desteklemeye çalıştılar.

Eliaçık'ın, alışılmışın dışında söylemlerini hedef alan Cübbeli Ahmet Hoca "Öyle bir zamandayız ki eşek "ben şeyhim" dese mürid bulur. Hatta eşek konuştu keramet gösterdi diye daha çok bağlanan olur.." dedi. Cübbeli "İhsan Eliaçık kimdir?" diye sordu. Cübbeli, daha sonra Eliaçık'ı eleştirdiği bir videosunu yayınladı.

Cübbeli'ye Twitter'dan yanıt veren İhsan Eliaçık ise Cübbeli'nin bir konuşmasında 'Peygamberimiz şifa niyetine bir kadına sidiğini içirdi' dediğini hatırlattı ve "böyle birisine"Hay senin de,öyle peygamberin de.."diye küfredilse sorumlu olunmaz." dedi. Eliaçık, Cübbeli'nin bu sözleriyle Peygamber'e doğrudan küfür ettiğini söylerken ilgili konuşmanın videosunu da paylaştı.

(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com