Cuma'nın Katil Zanlısı 10 Gündür Kayıp

Cuma'nın Katil Zanlısı 10 Gündür Kayıp
18 Ağustos tarihinde Torbalı’daki Güneş Sanayi Sitesi içerisindeki 2 gece kulübü işletmecisi arasında çıkan tartışma sonucu meydana gelen silahlı çatışmada 1 kişinin hayatını kaybetmesi ve 1’i ağır 2 kişinin de yaralanması olayı ile ilgili katil zanlısı

18 Ağustos tarihinde Torbalı’daki Güneş Sanayi Sitesi içerisindeki 2 gece kulübü işletmecisi arasında çıkan tartışma sonucu meydana gelen silahlı çatışmada 1 kişinin hayatını kaybetmesi ve 1’i ağır 2 kişinin de yaralanması olayı ile ilgili katil zanlısı hala aranıyor. Aradan geçen süre boyunca olayla ilgili 9 kişi yakalanırken, bunlarda 7’si tutuklanarak cezaevine gönderildi. 2’si ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
KATİL ZANLISI SÜREKLİ YER DEĞİŞTİRİYOR
Olay ile ilgili kimliği tespit edilen katil zanlısını bulmak için çeşitli adreslere baskınlar düzenleniyor. Ruhsatsız birçok silah ele geçirilirken, 9 kişi gözaltına alındı. Ancak Cuma Saraç’ın katil zanlısı 10 gündür halen yakalanamadı. Sürekli yer değiştirdiği öğrenilen katil zanlısının, kısa süre içersinde yakalanması için yoğun çaba harcanıyor.
POLİS, OLAYIN KAN DAVASINA DÖNMESİNDEN ÇEKİNİYOR
Öte yandan cinayete kurban giden Cuma Saraç’ın yakınlarının da katil zanlısını aradığı öğrenilirken, polis onlardan önce bulmak için yoğun çaba harcanıyor. Olayın kan davasına dönüşmesinden çekinen polis, sadece Torbalı’da değil, yurt genelinde operasyonlarını sürdürüyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com