Cumhurbaşkanı Gül BJK Milangaz'ı kabul etti

Cumhurbaşkanı Gül BJK Milangaz'ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri ile Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı'nı kabulüne ilişkin Twitter aracılığıyla ''Beşiktaşlı olduğumu biliyorsunuz. Beşiktaş bu yıl futbolda başarılı olamadı, ama basketbolda çok başarılı oldu''

ANKARA  - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri ile Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı'nı kabulüne ilişkin Twitter aracılığıyla ''Beşiktaşlı olduğumu biliyorsunuz. Beşiktaş bu yıl futbolda başarılı olamadı, ama basketbolda çok başarılı oldu'' değerlendirmesinde bulundu.

Gül, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Beşiktaş kulübü yöneticileri ile erkek basketbol takımı teknik heyeti ve oyuncularının bugün kupalarıyla birlikte, kendisini Tarabya'da ziyaret ettiğini belirtti.

Gül, ziyarette kendisine hediye edilen ''38 Numara'' formanın da görüldüğü bir fotoğraf ile kupalarla çekilen ayrı bir fotoğrafı paylaştı.

''Beşiktaşlı olduğumu biliyorsunuz. Beşiktaş bu yıl futbolda başarılı olamadı, ama basketbolda çok başarılı oldu'' diyen Cumhurbaşkanı Gül, şu değerlendirmelerde bulundu:

''Beşiktaş kulübü yöneticileri, erkek basketbol takımı teknik heyeti ve oyuncuları bugün kupalarıyla birlikte beni Tarabya'da ziyaret etti. Beşiktaş bu yıl EuroChallenge Kupası'nı, Beko Basketbol Ligi'ni ve Türkiye Kupası'nı kazanarak büyük bir başarıya imza atmış. Geçen ay yaptığım ABD ziyaretinde buluştuğum Milli basketbolcularımız Mehmet ve Ömer, Türkiye'nin NBA'e en fazla oyuncu gönderen ülke olduğunu söylemişlerdi. Bugün Beşiktaş takımının ziyareti sırasında bu başarının tesadüf olmadığını gördüm. Çok memnun oldum. Hem Beşiktaş'a, hem de diğer kulüplerimize başarılar diliyorum.''

Kaynak: AA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com