Cumhurbaşkanı, ünlü oyuncuyla aşk yaşadı!

Cumhurbaşkanı, ünlü oyuncuyla aşk yaşadı!
Fransa Cumhurbaşkanı Hollande’ın reklam kampanyasında oynayan Fransız aktris Julie Gayet ile gizli aşk yaşadığı iddiası sosyal medyayı alt üst etti. Elysee iddiaları yalanlıyor.

Fransa’da geçen yıl yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan ancak son 1 yıl içinde destek oranı dibe vuran “Bay Normal” lakaplı Francois Hollande hakkında şimdi de “Sevgilisi Valerie Trierweiler’in üstüne metres tuttuğu” iddia edildi.
 
58 yaşındaki Hollande, 4 çocuğunun annesi olan 30 yıllık hayat arkadaşı Segolene Royal’den 2007 yılında ayrılmış ve birkaç ay gibi kısa bir süre içinde ‘Rotweiller’ lakaplı gazeteci Valerie Trierweiler ile birlikte olmaya başlamıştı.
 
Elysee Sarayı’na taşındıktan sonra eski hayat arkadaşı Royal ve yeni sevgilisi arasındaki sorunlarla uğraşmak zorunda kalan Hollande’ın bir yıldır Fransız aktirs Julie Gayet ile metres hayatı yaşadığı öne sürüldü. Fransız blog sitelerine bomba gibi düşen habere göre, Hollande, evli ve iki çocuk annesi olan 40 yaşındaki Gayet ile ilişkisi olduğunu Elysee Sarayı’nda verdiği bir akşam yemeğinde bizzat itiraf etti. Bir blogger, Hollande’nin aşırı kıskanç olan sevgilisi Trierweiler yüzünden Gayet ile çok fazla görüşememekten yakındığını yazdı.
 
Hollande’ın sözcüsü iddiaları sert bir dille yalanlayarak, “Bu haberlerin hepsi temelsiz” açıklamasında bulundu.
 
Fransız sinemasının önde gelen isimlerinden birisi olan ve 50’den fazla filmde rol alan Gayet de büyüyen aşk dedikodusu yüzünden yasal yollara başvurdu. Gayet’in avukatı Vincent Toledano, müvekkilinin suç duyurusunda bulunduğunu belirtti. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com