Cumhurbaşkanı'ndan MHP'nin Seks Kasetlerine Yorum!

Cumhurbaşkanı'ndan MHP'nin Seks Kasetlerine Yorum!
MHP'li yöneticilerin gizli çekilmiş görüntülerinin internete sızdırılmasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Gül, “Bu tip şantajlar hem çirkin, hem çok tehlikeli. İlkeli ve sağlam durmak, hiç prim vermemek gerekir” dedi..

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MHP'ye yönelik kaset operasyonu çerçevesinde bazı parti yöneticilerinin internette gizli çekilmiş özel görüntülerinin yayınlanmasını, “çirkin ve tehlikeli şantaj” olarak değerlendirdi. Savcıları göreve çağıran Gül, “Bugün buna olur, yarın başkasına olur. Bu konularda gayet prensipli ve ilkeli durmak, hiç prim vermemek gerekir” dedi. Gül, ilgili kurumların, bu işleri organize edenleri ortaya çıkarması gerektiğini söyledi.

Sri Lanka, El Salvador, Maldivler, Kenya ve Honduras'ün büyükelçileri, dün Çankaya Köşkü'ne çıkarak, Cumhurbaşkanı Gül'e güven mektuplarını sundu. Gül, dün kabuller öncesinde MHP'li yöneticilere yönelik kasetlerle ilgili soru üzerine, şunları söyledi:

'Bugün bana yarın başkasına'
“Bu tip şantajlar hem çirkin hem çok tehlikeli. Bugün bu şekilde olur, yarın başka bir formda başka şekilde olur. Bugün buna olur, yarın başkasına olur. Bu konularda gayet prensipli ve ilkeli durmak, hiç prim vermemek gerekir. Savcılar ve yargıyla ilgili kurumların olayı titizlikle takip etmesi ve bu tip işleri organize edenleri ortaya çıkarması gerekir. İlkesel ve prensipli duruşu tekrarlamak istiyorum. Çünkü bu tip şantajlar farklı farklı formlarda ortaya çıkar. Onun için bunlara prensip ve ilke olarak gayet sağlam bir şekilde 'hayır' demek gerekir ve üstüne gidip muhakkak ki kimlerse bunları tespit etmek gerekir.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com