Cumhuriyetin 89. yılı "yürüyüş" ile kutlanacak

Cumhuriyetin 89. yılı "yürüyüş" ile kutlanacak
Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkan Yardımcısı Mehtap Şenol, "Cumhuriyetimizin 89. yılını kutlayacak olmanın gururu ile herkesi Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Yürüyüşü'ne davet ediyorum" dedi.
Cumhuriyet Yürüyüşü'nü duyurmak için toplanan grup adına konuşan CHP İl Başkan Yardımcısı Mehtap Şenol, "Bağımsızlığını kazanmak uğruna mücadele eden ve tüm yokluklara rağmen emperyalizme karşı bu mücadeleyi kazanmış bir milletin torunları olarak Cumhuriyet'imizin 89. yılını kutlayacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Eskişehir halkını 29 Ekim Pazartesi günü saat 15.00’de, Adalar Atatürk Caddesi girişinde, Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Yürüyüşü'nde buluşmaya ve bayram coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyorum" diyerek çağrıda bulundu.
 
İstiklal Mahallesi Porsuk Bulvarı'nda yapılan açıklamaya, CHP İl Başkanı Erman Gölet, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Eskişehir Şube Başkanı Sevgi Akmen, Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şube Başkanı Azmi Kerman, parti mensupları ve dernek üyeleri katıldı.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com