Daha ısrarcı olmalıydık!

Daha ısrarcı olmalıydık!
G.Saray Teknik Patronu Fatih Terim, yönetimin milli yıldızdan çabuk vazgeçmesine bozuldu

'Daha ısrarcı olmalıydık' “Hamit’in gelmesi için farklı yöntemler bulabilirdik. Biraz daha çaba sarfetseydik onu alabilirdik” diye dert yanan İmparator, transfer konusunda da kurumsal bir yapı olmamasından şikayetçi.

Ünal Aysal, başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana çıtayı hep en yukarı koydu.. Attığı doğru adımların karşılığını şampiyonluk kupasıyla alan başkanın “25 Haziran’a kadar transferleri bitireceğiz” sözü camiayı heyecanlandırmıştı.. Teknik direktör Fatih Terim de Aysal’ın bu söylemleri karşısında transfer adına somut hamleler beklentisi içine girmişti. Ancak 5 Temmuz oldu ve hâlâ taraftarları tatmin eden bir yıldızla el sıkışılmadı..

İşte kulüp içinde yaşanan bu gelişmeler en çok İmparator’un huzurunu bozdu.. Sezon hazırlıkları başlamasına rağmen henüz ideal kadrosunu kuramayan Fatih hoca en çok Hamit Altıntop transferinin gerçekleşmemesine üzüldü. Şampiyonlar Ligi arenasında takımın omurgasını Hamit üzerine kurmayı planlayan tecrübeli çalıştırıcı, sarı-kırmızılı yönetimin bu futbolcuda ısrarcı olmamasına çok bozuldu.

FİYAT YÜKSELTTİLER!

MİLLİ futbolcudan çok çabuk vazgeçildiğinden yakınan Terim konuyla ilgili olarak yakın çevresine, “Hamit için bir çözüm üretilebilir, bir yöntem bulabilirdik. Transferinde sabırsız davrandık. Biraz daha çaba sarfetseydik belki de şimdi Hamit bizimle idmana çıkıyor olurdu” diye dert yandı.

Fatih hocanın motivasyonunu bozan bir başka detay daha var.. Transfer konusunda kurumsal bir yapının olmaması Terim’i sıkıntıya sokuyor.. Bir tarafta 2. başkan Ali Dürüst ve yöneticilernden Abdurrahim Albayrak, diğer tarafta da başkan Ünal Aysal ile danışmanı Bülent Tulun’un ayrı ayrı transfer çalışmalarını yapıyor olmaları Terim’i düşündürüyor. Hoca, birbirlerinden habersiz aynı kişilerle görüşen bu dörtlünün nabız yoklanan futbolcuların fiyatlarını yükselttiğini düşünüyor.

Ünal Aysal ‘İlle de bonservissiz’ diyor

Borsaya bildirilen birçok oyuncuda hüsran yaşayan G.Saray’da başkan Ünal Aysal, bonservis bedeli olmayan futbolcuların transfer edilmesinde ısrarcı.. Başkanın bu planı teknik direktör Fatih Terim’in istediği birçok oyuncu ile ilgili transfer görüşmelerinin önünü tıkıyor. Bu konuda ikilinin yurt dışı kampından önce biraraya gelmesi ve fikiralışverişli yapıp ortak paydada buluşması bekleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com