'Daha önce de dava açacağım demişti'

'Daha önce de dava açacağım demişti'
CHP lideri Kılıçdaroğlu, çalışma grubu toplantısına girişte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Ben daha önce Sayın Erdoğan'a 'Siz ülkeyi pazarlıyorsunuz' dediğim zaman dava açacağını söylemişti ama açmamıştı. Bekliyorum dava açsın hesaplaşacağız'' dedi.

CHP'nin Parti Meclisi (PM), Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) ve TBMM Grubu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ''Ortak Çalışma Toplantısı''nın ikinci gün çalışmaları başladı.

Büyük Anadolu Otel'de basına kapalı olarak yapılan toplantının ikinci gününde 24. dönem 1 ve 2. yasama yılı çalışmalarına ilişkin bilgilendirme yapılacak. Ardından TBMM yeni yasama yılı muhtemel gündemine ilişkin değerlendirmeler ve çalışma programı ele alınacak.
Ortak Çalışma Toplantısı, Kılıçdaroğlu'nun kapanış konuşmasıyla sona erecek.

Öte yandan, Kemal Kılıçdaroğlu, toplantıya gelişinde gazetecilerin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dünkü açıklamalarına ilişkin sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu, ''Başbakan dava açacağını söyledi, ne diyeceksiniz?'' sorusu üzerine, ''Ben daha önce Sayın Erdoğan'a 'Siz ülkeyi pazarlıyorsunuz' dediğim zaman dava açacağını söylemişti ama açmamıştı. Bekliyorum dava açsın hesaplaşacağız'' dedi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com